ZALOGUJ SIĘ

słówka poziom a1 (dlaczego znikają z listy po przerobieniu)

rok temuostatnia aktywność: rok temu
proszę o informację czy jest możliwość dodania opcji, aby słówka z zakładki,,słówka" nie znikały pp przerobieniu, a tylko pokazywały się jako ,,wykonane". fajnie by było, alby oprócz opcji z uczeniem słówek dodanych do powtórek, dało się powrócić do słówek uporządkowanych wg list/kategorii, a te niestety znikają z zakladki ,,slowka" po 1-krotnym przerobieniu.
M
michalec_a

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W zakładce Słówka do nauczenia - https://www.etutor.pl/words znajdują się hasła z lekcji jeszcze nie wykonanych, po przejrzeniu listy słówek z danej lekcji trafia ona do zakładki Słówka: dodane do powtórek - https://www.etutor.pl/words/added, gdzie można je ponownie przejrzeć.

Jeśli słowo zostało dodane do powtórek, to ono nie znika, a to trafia w pierwszej kolejności do puli nowych elementów (liczba z plusem w nawiasie), gdzie czekają na pierwsze wykonanie (ocenę). Do nich można przejść po wykonaniu powtórek zaplanowanych na dziś.

Aktualnie po dodaniu hasła do powtórek z list słówek z lekcji nie ma konieczności wpisywania go ponownie w luki. To działanie miało na celu ułatwienie nauki osobom początkującym, ponieważ dostaliśmy informację, że dla części użytkowników wpisanie hasła po pierwszym zobaczeniu jest problematyczne i blokuje im przejście do dalszej części materiału. Ta zmiana dotyczy wszystkich języków na całym poziomie A1, 15 pierwszych tematów na poziomie A2 oraz 10 pierwszych tematów na poziomie B1.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki