ZALOGUJ SIĘ

Zniknęła lekcja, jak ją przywrócić?

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Nie dodałam dwóch słówek bo nie było przy nich dźwięku (brakowało ikonki dźwięku), myślałam, że ikonka pojawi się jak ponownie wrócę do tej sekcji, dziwne, dodałam chyba tylko 4 słówka, zdaje się, że na 20 i znikła lekcja. Chyba tak nie powinno być. I co mam dalej zrobić? Jak dodać te dwa słówka? Proszę o pomoc.
felicja-alicja
o.bracka - Dzień dobry,

czy mogłabym prosić o informację, o którą lekcję chodzi?
- 10 lat temu
felicja-alicja - Dzień dobry,
przerobiłam pierwszą lekcję i otrzymałam propozycję słówek. To były pierwsze słówka z 1000, chyba tam było 20, ta pierwsza pozycja mi znikła, a teraz w ogóle nie mogę znaleźć słówek :)
Jeszcze nie orientuję się gdzie co jest.

Edit:
Znalazłam Słówka, po kliknięciu na "1000 most common English words" nie mam 01.

Ale jak nie ma tej lekcji "1000 angielskich słówek 01" to myślę, że trafię na słówka w innych lekcjach. Teraz będę od razu dodawała do powtórek i uważała aby coś nie sknocić. Przecież dopiero zaczęłam się uczyć.

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie :)
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Należy wybrać z menu "Lekcje", wybrać właściwą i wybrać z niej rozdział zawierający słówka, które się dodaje do powtórek. Zawsze można w ten sposób powtórzyć każdy element lekcji.
S
sharky1w
felicja-alicja - sharky1w - dzięki Ci za podpowiedź, już wiem jak wrócić do powtórek :) Wcześniej nie napisałam dokładnie, że chodzi mi o same słówka z 1000, ale przynajmniej wiem jak wrócić do lekcji i je powtarzać. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki