ZALOGUJ SIĘ

Ktoś wie, gdzie znajdę PEŁNĄ słówek z danej lekcji?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Chodzi mi o zwykłą listę: słowo+tłumaczenie, nie listę powtórkową, gdzie muszę wpisywać i też nie listę ze słówek, które dodałam do powtórek i nie fiszki. Szukam wszystkich słówek na zwyczajnej prostej lście, jedo słowo pod drugim.
S
Sylwia.Lempart

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Obawiam się, że takie rzeczy to tylko w "Erze" ;)
W "Słówkach" (hamburger, Słówka, Do nauczenia lub https://www.etutor.pl/words) na samym dole są słówka lekcjami, ale nie jest to lista tylko słówka, które możesz przejrzeć i ewentualnie dodać do systemu powtórek.

EDIT - a jednak! Jak klikniesz w trzy kropki po prawej stronie danej listy słówek, to rozwija się lista wraz z tłumaczeniami. Łał!

Wygląda ona na przykład tak: https://www.etutor.pl/words/element-list/581531
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za odpowiedź :-). Ale muszę się upewnić czy pod drugim linkiem nie wstawiają się czasem słówka, które wcześniej dodałam do powtórek, bo u mnie coś za mało tych słów jest... Sporo słówek wyrzucałam z powtórek. A teraz chciałabym je zbiorczo gdzieś przejrzeć i szukam, szukam takiego miejsca...

A pierwszy link, to słówka wg poziomów i zagadnień, nie wg lekcji. Jak w Business English B2 mam lekcję Probation Period At Work, to próżno szukać takiego tematu na tej liście, nawet nie ma nadrzędnego tematu Welcome to the Company.

Tak czy inaczej dzięki :-)
S
Sylwia.Lempart
adrianna.wu - Jeśli lekcja została już wykonana, to lista słówek z niej będzie dostępna w zakładce "Dodane do powtórek" - https://www.etutor.pl/words/added (Menu -> Słówka -> Dodane do powtórek).

Natomiast w zakładce "Do nauczenia" - https://www.etutor.pl/words są listy z jeszcze niezrealizowanych lekcji :)
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Natomiast w zakładce "Do nauczenia" są listy z jeszcze niezrealizowanych lekcji :) - nie potrafię tego znaleźć, proszę o linka.

Bo jak wchodzę tutaj: https://www.etutor.pl/words - to tutaj nie ma list wg tematów lekcji. W Business English B2 mam lekcję "Probation Period At Work" i nie widzę takiego tematu, pod którym byłyby słówka z tej lekcji. Chyba, że źle patrzę...
S
Sylwia.Lempart
adrianna.wu - Pani Sylwio, przesłaliśmy wiadomość na adres powiązany z kontem — proszę zapoznać się z jej treścią :) Mamy nadzieję, że informacje w niej zawarte okażą się pomocne :) - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki