ZALOGUJ SIĘ

Trudne elementy z dzisiaj - nie działa jak powinno

14 lat temu
Zaczynam dzień. Loguję się na Etutor i widzę, że mam do powtórki 100 słówek. Chciałem zobaczyć ich pełną listę. Wchodzę zatem w "Moje testy" następnie w "Dzisiejsze trudne elementy angielskie" niestety okazują się puste. Szkoda byłoby łatwiej. No ale trudno. Klikam na górze ekranu w moje 100 słówek i zaczynam powtarzanie. Wśród nich połowę znam więc klikam trójkę lub czwórkę. Do nauczenia pozostało 50 słówek. Wchodzę więc znowu w "Moje testy" i widzę przy pozycji "Dzisiejsze trudniejsze słówka" liczbę 50. Jednak kiedy kliknę w link 50 zmienia się znowu w 100 słówek. I kiedy wyświetlam listę widnieją na niej wszystkie słówka mimo, że połowę odznaczyłem jako nauczone. To naprawdę jest do poprawienia i utrudnia mocno naukę.
T
thruman

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Tak, "dzisiejsze trudne elementy" nawalają. Zawierają każde słowo - nie tylko to ocenione na 1 czy 2, ale też na 3 i 4.
bird

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z funkcji skorzystałem może raz czy dwa i tak właśnie sprawiło to wrażenie, że coś nie jest tak jak powinno bo sporo elementów nie było faktycznie dla mnie trudnych. Później zrezygnowałem z korzystania z tej funkcji jak i tak nie wyrabiam się z powtórkami :D

[quote=zenstef]ps. najlepsze godziny rannego wstawania lepieś poświęć na szczytniejsze cele ;)
no bo wiesz, niż demograficzny nas goni :)[/quote]
haha :D
swoją drogą zazdroszczę tym którzy wstają o 8:00 tj. kiedy ja już 2 godziny jestem na nogach x)
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki