ZALOGUJ SIĘ

słówka dodane w ciągu dwóch tygodni

12 lat temu
Słówek dodanych w ciągu 2 tygodni na dzień wczorajszy miałam 109. Chciałabym je WSZYSTKIE powtarzać ale wczoraj np. mogłam powtórzyć tylko 65 a w drugim cyklu, również wczoraj, do powtórki było zaledwie 55 (ze 109). Zauważyłam też, że w drugim cyklu pojawiły się słówka, których nie było w pierwszym. Dzień wcześniej również nie mogłam powtórzyć WSZYSTKICH słówek z 2 tygodni, ale tylko część. W drugim cyklu tego samego dnia było ich jeszcze mniej. Czy nie można powtórzyć wszystkich słówek dodanych w ciągu ostatnich dwóch tygodni w JEDNYM CYKLU?
pozdrawiam
Bogusia
B
bosaBogusia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Po zakończeniu 1-go cyklu danego dnia, zawsze odpada połowa najwyżej ocenionych słówek. Poza tym są to testy "kroczące" i ich zawartość jest modyfikowana o północy (odpadają słowa dodane przed czternastoma dniami). Podobnie jest z testem "Dzisiejsze trudne elementy angielskie", który się kasuje o północy i nie da się go wykonać, przed wykonaniem powtórek z tego dnia.
R
radmar2
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyli, o ile dobrze rozumiem, po wykonaniu cyklu w danym dniu, drugi cykl z tego samego dnia zawiera o połowę mniej wyrazów ocenionych na 5? No dobrze, tylko dlaczego nie mam WSZYSTKICH wyrazów dodanych w ciągu 2 tygodni ale tylko ich część? I tak jak napisałam wyżej w drugim cyklu tego samego dnia pojawiają się również te, których nie było w pierwszym? Czy naprawdę nie można powtórzyć WSZYSTKICH ostatnio dodanych słówek?
Bogusia
B
bosaBogusia
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam serdecznie,

zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na tej stronie:
https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php

Wyjaśnione jest tam na jakiej zasadzie działa algorytm rozkładania powtórek.

Pozdrawiam,
Agnieszka
A
agazerka
bosaBogusia - Dziękuję, myślałam ,jak widać błędnie, że te ostatnie słówka można powtarzać do woli i nie obejmuje ich żaden algorytm. - 12 lat temu
radmar2 - agazerka:
Odpowiedź trochę nie na temat, bo testy nie rządzą się jednak tymi samymi prawami, co powtórki.
Odpowiedni do tematu link wklajam poniżej.
https://www.etutor.pl/pomoc/testy.php#dzialanie
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki