ZALOGUJ SIĘ

utrudnienia podczas wykonywania powtórek - brak widoczności górnej częśći ekranu

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
w dniu dzisiejszym, chyba równocześnie z wprowadzeniem nowych ikonek , ekran zaczął mi "zjeżdżać" w dół - jest to denerwujące gdyż górna część okna staje się niewidoczna, podczas wykonywania powtórek, chcą zobaczyć nowe słówko do przetłumaczenia muszę za każdym razem kierować pasek do góry a po przejściu do nowego słowa cała "zabawa" od początku - to oczywiście ogromnie rozprasza. Cały ekran jest widoczny tylko przy sporej miniaturyzacji ale to chyba nie jest wyjście
ewaho
chicomalo - Sytuacja była identyczna w kursie języka angielskiego. Dzisiaj pisałem maila w tej sprawie i otrzymałem informację że to ,,raczej skomplikowana sprawa" ale informatycy nad tym pracują.
Pozdrawiam
- 7 lat temu
ewaho - Dziękuję za informację ale sądząc po tym jak aktywni są ostatnio informatycy w kwestii co jeszcze można usunąć z portalu (brak możliwości dodawania notatek w słowniku i usunięcie strzałki) to, to jeszcze wszystko potrwa jeśli w ogóle naprawią, póki co używam f11
Pozdrawiam
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Mogę potwierdzić, że kilka dni temu dotknęła naszych Użytkowników opisana powyżej niedogodność, związana z pracami naszych programistów nad przebudową kodu strony. Przez kilkadziesiąt godzin w module Powtórek ekran zjeżdżał w dół i trzeba było używać paska przewijania, ale po aktualizacji, którą zrobili nasi programiści, niedogodność zniknęła i moduł Powtórek działa prawidłowo.
Pozdrawiamy.
dawidturek
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki