ZALOGUJ SIĘ

zwiększanie się liczby nowych elementów w powtórkach

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Być może ten temat już był poruszany na forum,. Z każdą przerobioną lekcją zwiększa się liczba powtórek (sam je dodaję) , ale pomimo tego, że powtórki przeznaczone do zrobienia na dany dzień udaje mi się na bieżąco realizować, to nowe zwroty dodane do powtórek "nie wskakują" do powtarzania.
Pytanie - kiedy "nowe" powtórki zaczną wchodzić do harmonogramu powtarzania?
K
know_u

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Po zakończeniu wykonywania powtórek zaplanowanych przez system na dany dzień wyświetla się ekran z informacją o liczbie wykonanych powtórek oraz ilości zdobytych monet i tam jest przycisk "Przejdź do powtórek" (z niebieskim tłem).
Klikasz w niego i zaczynasz przerabiać powtórki, które nie zostały jeszcze dodane do systemu powtórek (ich liczba wyświetla się z plusem, z prawej strony napisu "Powtórki" w menu głównym.
Jeśli nie zrobiłeś tego bezpośrednio po zakończeniu powtórek - nic straconego - po prostu kliknij w słowo "Powtórki".
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można tak zrobić, ale wtedy nie da się dzielić powtórek "z plusem" na partie np. po 30 elementów, co ułatwia uczenie.
Czy jeśli nie kliknę w powtórki "z plusem", to nigdy nie wejdą do harmonogramu dziennych powtórek?
K
know_u
darkobo - Dobrze zrozumiałeś. Dopóki nie powtórzysz ich za pierwszym razem, nie wejdą one do harmonogramu powtórek.
Niestety, faktycznie nie da się ich podzielić na partie (albo jeszcze nie odkryłem takiej możliwości). Dlatego nie należy dopuszczać do ich nagromadzenia się. A jeśli się nagromadziły - to trudno, zacisnąć zęby i powtarzać do skutku, ewentualnie wstrzymując się na pewien czas z dodawaniem nowych elementów do powtórek.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nowe powtórki (z plusem) należy wykonać raz, aby system nadał im nową datę ponownego pojawienia się, dzięki czemu zaczną pojawiać się w tych powtórkach zaplanowanych na dany dzień.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za wyjaśnienia :)
Myślę , że warto aby eTutor dodał tą informację do odpowiedniej sekcji w dziale "pomoc".
K
know_u
adrianna.wu - Informację o nowych i zaplanowanych na dziś powtórkach znajdziesz w tym miejscu: https://www.etutor.pl/help/repetitions#zaplanowanevsnowe - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki