ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - segregacja własnych słówek

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Witam. Zastanawiam się czy można np. przefiltrować system powtórek w sten sposób, że byłbym pytany z wybranego przeze mnie działu?

Otóż np stworzyłem sobie swój ,,dział'' słówek ,,business english''.Mam też jeszcze inne, jak te które dodają się ze słownika, albo jakieś, które znalazłem w książce. Oczywiście słówka są podzielone. Te z książki są w dziale (książki), te z filmów (filmy) itd. Jednak jak wchodzęw powtórki to już się gromadzą wszystkie słówka z wszystkich działów (powyzej 400). Widzę, że są powtorki specjalne,ale to tylko i wyłącznie 1 dział mogę tak zrobić ,,business english''. Dlaczego nie mogę reszty, które stworzylem, dlaczego to wszystko jest połączone? Tak jest mi ciężej się uczyć gdy z różnych dziedzin słówka są w jednym miejscu.Można mieć na to jakis wplyw?
S
szakal777

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Można chyba częściowo temu zaradzić tworząc "nowe listy słówek", a z nich w menu Powtórki specjalne "nowe zestawy list słówek", które można powtarzać mechanizmem Powtórek. Opisane jest to tutaj: https://www.etutor.pl/forum/thread/744032-Dodawanie_powtorek,_a_segregacja_materialu.html?unread
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

System powtórek jest tak skonstruowany, że słówka, które dodamy na swoją listę, trafiają do ogólnego zbioru powtórek na cały dzień. Jeżeli chcemy sobie powtarzać tylko własną listę słówek, to należy skorzystać z narzędzia do podziału powtórek pod tym adresem:

https://www.etutor.pl/repetitions/filter?numRepetitionsPerCycle=

Będąc na tej stronie w polu "Typy elementów, dla których chcesz wykonać powtórki" wybieramy "Tylko własne listy elementów". W ten sposób ustawimy filtr do powtarzania tylko swoich list słówek. Oczywiście później można na tej samej stronie, np. wrócić do powtarzania wszystkich słówek naraz.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki