ZALOGUJ SIĘ

Wymowa slowek zmienia sie wraz ze zmiana lektora

zmodyfikowany: 13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Jest kilka takich przykladow przez lata wtlaczano mi wymowe slowka teatr bylo mniej wiecej fieta lub tieta sorry za moze zbytnia doslownosc prosze posluchac nowej wersji toc to zupelnie nowe slowko jesli sie go slucha To samo z wymowa styczen i luty .Anglicy w Anglii nie mowia febriury ,dzaniury ale februar,dzaniuar.Slowko actually nie jak aktuli ale akszli.Slucham angielskiego na EDUSAT super pani Marzena prowadzi lekcje i Ona wymawia pieknie wszystko jest tak jak byc powinna nawet jak mowi szybko to mozna ja pieknie zrozumiec.Prosze Tutora aby nie byl az tak swobodny i dowolny w wymowie slowek prosze o inne przyklady od Szanownych Uczniow bo ja mam lekki metlik w glowie
ipon
efogt - Nadal na EDUSAT jest angielski? We czwartek jak był? Możesz IPON podać godzinę kiedy leci? Pozdrawiam.... - 13 lat temu
dania57 - czy w Polsce też można ten program oglądać? - 13 lat temu
efogt - Można Danusia. To jest program z polskiej platformy cyfrowej. Taki program "EDUSAT" Kiedyś był we czwartek rano z tego co pamiętam a teraz nie wiem. Może IPON nam podpowie kiedy leci i o której.. - 13 lat temu
ipon - Zwykle program jest nadawany w weekendy prosze poszukac na stronie internetowej EDUSAT tam sa dokladne informacje o godz nadawania j, angielskiego i podawane sa godz powtorek.Wspaniale lekcje i przeurocza Pani Marzena.Pozdrawiam - 13 lat temu
efogt - Dzięki:)............ - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Kanał EDUSAT w Polsce jest dostępny np. w CYFRA+
czasami maja go niektóre kablówki np. TVKG (Kamienna Góra - woj. dolnoślaskie)
program na dzisiaj można podgladnąć np. tu:
http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Edusat

jak widać lekcja angielskiego jest zapowiadana na dzisiaj (czwartek 22-09-2011) o 14:29 oraz 23:28, a także 01:26 [czas warszawski]
Lekcje są powtarzane w różne dni i godziny - ja czasem oglądam w niedzielę -:) [ w najblizszą wg ramówki nie bedzie -:(
pozdrawiam
TLK
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
efogt - Dzięki Tomek:) Ja mam ten program na platformie "n". Pozdrawiam serdecznie:)+ - 13 lat temu
dania57 - ja tez mam platformę n na jakim kanale to
odbierasz?
- 13 lat temu
efogt - Ja mam to ustawione na kanale 24. Tylko że ja mam "n" ale telwizję na kartę. Czyli oglądam kiedy zapłacę. Nie muszę płacić co miesiąc. Jak nie chcę oglądać to nie muszę płacić nawet pół roku a potem znowu mogę...:)Poszukaj w spisie kanałów kanału o nazwie EDUSAT po prostu:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niechcący pociągnąłem temat EDUSAT w innym wątku. W tym wątku go nie widziałem, bo temat jest bardzo "nie na temat".

Celem uzupełnienia, jest to program nadawany FTA (free to air) czyli można go odebrać każdym tunerem cyfrowym. Poza tym można go oglądać on-line przez net:

http://www.edusat.pl/live.php
R
radmar2
dania57 - ale w której zakładce moge znajezć te lekcje?? - 13 lat temu
efogt - Danusia, musisz je po prostu obejrzeć w TV. Widzę że angielski jest o 23:28 i jest to trzecia lekcja...Poszukaj kanału na platformie. - 13 lat temu
efogt - Radmar2: dzięki za program tv, będę mogła dziś spokojnie obejrzeć lekcję:)U mnie jest godzina do tyłu, więc nie będzie jeszcze tak późno:) Pozdrawiam:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a ja się wcisnę z pozornym offtopiciem :) zamiast EDUSAT można odpalić YOUTUBE i video podcasty do nauki agielskiego
to fajne uzupełnienie etutora
lamia_wroc
efogt - Zgadzam się. Ja korzystam z podcastów na eTutor. Są świetne.....Polecam. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki