ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie zagadnień z gramatyki do systemu powtórek.

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
W lekcji C1-7 w module pierwszym jest w przejrzysty sposób wytłumaczona gramatyka dotycząca konstrukcji "Provided that/providing that".
Jest podane mnóstwo przykładów użycia tych konstrukcji wraz z nagraniami audio.

Nie ma natomiast w dalszej części lekcji możliwości dodania tych przykładów do systemu powtórek.

Wartość tego materiału patrząc w dłuższej perspektywie jest znikoma, gdyż po prostu zapomnę czego się w tej lekcji nauczyłem.

Cenię serwis etutor za łączenie lekcji słówek i gramatyki z powtórkami.

Proszę, jeśli to możliwe o przejrzenie wszystkich lekcji gdzie są sekcje gramatyczne i dodanie wszystkich przykładów do powtórek.

Zdaje sobie sprawę, że trzeba w to włożyć dużo pracy, ale na pewno zyskają na tym użytkownicy serwisu.

Dziękuje
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam,

nie wiem czy to pomoże, ale można wejść w menu, kliknąć "gramatyka" a następnie "Do nauczenia" i tam jest dużo przykładów przystosowanych do różnych poziomów nauki. Ja osobiście korzystam z tego i jest to dla mnie pomocne.

Pozdrawiam
?
Gość
kktm - Cześć,
jestem świadomy sekcji "gramatyka" z której korzystam.

Niemniej trzymam się swojego.
1. Cel lekcji to nauka określonego wycinka słownictwa i gramatyki
2. Jeśli gramatyka jest wspomniana, to powinna być dodawana do powtórek.
3. Wyjście poza moduł lekcję w celu dodania materiału poruszanego w lekcji moim zdaniem jest nieefektywne i niespójne w perspektywie dłuższej nauki.
4. Poza tym przykładów, których brakuje w lekcji nie ma w sekcji z gramatyką.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skorzystaj z opcji "Zgłoś sugestię" https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/wiadomosc/?bugReportType=bugreport i opisz czego brakuje.

Pracownicy etutor.pl na bieżąco weryfikują te zgłoszenia. W 80% sugestie są uwzględniane. Też wychodzą z założenia, że serwis ma być dla użytkownika, a nie na odwrót.
?
Gość
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki