ZALOGUJ SIĘ

usuniecie wszystkich list powtórek

2 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Cześć
Chciałbym usunąć wszystkie powtórki jakie mam ale bez resetowania postępów z przerobionych lekcji jak to bezpiecznie zrobić?
Czy prze ustawienia konta -> resetuj historię nauki z ptaszkiem usuń historię powtórek .... jest to bezpieczne czy usunie mi też postępy w lekcjach, a tego nie chcę?
S
slawekmac

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
W Ustawieniach konta w "Resetowanie danych nauki" masz dwie opcje do wyboru, które są konkretnie opisane:

1. Usuń dane na temat postępu wykonywania lekcji - "Skasowane zostaną wszystkie dane na temat przerabianych przez Ciebie lekcji."
2. Usuń historię powtórek i listy słówek dodane do powtórek - "Z powtórek zostaną usunięte wszystkie systemowe listy słówek, wraz z historią wykonanych powtórek. Listy słówek dodane przez użytkownika i testy zostaną zachowane, ale dane na temat wykonanych w ich ramach powtórek zostaną usunięte."

Tak więc wystarczy odznaczyć ten pierwszy "ptaszek" i zostawić jedynie drugi. W ten sposób usuniesz z powtórek słówka, ale zapis danych na temat przerobionych lekcji, zostanie na Twoim koncie.

Jeżeli chcesz usunąć też własne listy dodanych słówek całkowicie z systemu, możesz to zrobić tutaj: https://www.etutor.pl/words/user-words
Esency93

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.