ZALOGUJ SIĘ

Enter w notatce. Proszę zmieńcie sposób zapisu notatki.

7 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Proszę zmieńcie sposób zapisu notatki.
Nie może być za to odpowiedzialny klawisz Enter, bo nie da się Entera wtedy wstawić w notatce a jest potrzebny do formatowania notatki aby jeden pod drugim wstawić na przykład słowa o podobnym znaczeniu.
M
msyc
mlesniewska1 - Też to zauważyłam, ale nie wszędzie to tak błędnie działa. Np. robiąc notatkę z poziomu ćwiczenia w lekcji, w którym można dodawać elementy do powtórek i edytując notatkę po Enterze przechodzi się niestety do funkcji Dodawania do powtórek. Analogicznie wpisywanie w tym momencie liter p i j odtwarza ponownie dźwięk. A jeszcze bardzie irytuje wpisanie k, które przenosi automatycznie do następnego elementu (!!). Ale już wstawiając np. notatki z poziomu słownika Diki można bez problemu korzystać z Entera w celu przejścia do nowej linii. Choć na p, j i k nadal jest irytująca reakcja jeśli akurat w tle mamy otwarte właśnie to ćwiczenie. A jeszcze inaczej działa Enter notując w trakcie powtórek. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

P O P I E R A M !!!!!!!!!!!!!
Ja posłałem w tej sprawie wczoraj emaila do działu "Zgłoś Sugestię". Domyślam się że mają pewno jakiś "dział developerski" który musi od czasu do czasu się wykazać i coś nam "udoskonalić" ale bez przesady,
Strasznie mnie denerwuje jak coś działa dobrze, wszyscy są zadowoleni a potem ktoś ni z gruszki ni z pietruszki zmienia system, kolory, wprowadza lub usuwa jakiś klawisze itd. W końcu za to płacimy i to dla nas jest ta platforma, a nie dla gości z "działu dziwnych udoskonaleń". Dobrze że chociaż tutaj klawisz ENTER działa jak należy.
Panowie i panie z eTutora... poprawcie to jak najszybciej.
H
halkins

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za wiadomość. Problem został zgłoszony do programistów i zostanie usunięty. Przepraszamy za problemy.
P
PawelStroz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę, że 6 lat temu zgłosił ktoś ten problem, I dalej jest to samo...

Będąc w aplikacji na telefonie nie mogę w notatkach rozdzielić tekstu, żeby zdania były jedno pod drugim. Naciskając enter okno notatki się zamyka. Jest to denerwujące, bo potrzebuje wstawiać przykładowe zdania, jak i synonimy, i wszystko mi się zlewa.
avayorica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aby przejść do nowego wiersza, należy nacisnąć Enter+Shift, korzystając z komputera.
Kwestię dotyczącą aplikacji przekazałam do działu IT z prośbą o weryfikację. Niestety nie wszystkie sugestie jesteśmy w stanie wdrożyć na bieżąco. Jednak w międzyczasie cały czas działamy, dzięki czemu pojawiły się kolejne kursy językowe: hiszpański, francuski oraz włoski, a także inne usprawnienia.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
avayorica - Tak jak pisalam, problem dotyczy aplikacji. Zdaje sobie sprawe ze w przegladarce da sie to zrobic. Niestety ja wiekszosc swojego czasu na eTutor spedzam na telefonie, wiec utrudnia mi to zycie. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki