ZALOGUJ SIĘ

Jak ustawić widoczność wypracowania?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Po napisaniu wypracowania klikam <Zapisz>. Wypracowanie jest oznaczone kłódką (jako prywatne). Widzę je na forum, ale nie mam pewności czy inni też (zapewne nie). Jak i w którym miejscu ustawić, aby po zapisaniu wypracowanie było widoczne dla wszystkich?
Monika
M
monsz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Witam,
wejdź na lekcję z tym wypracowaniem, edytuj wypracowanie, i następnie na dole po lewej stronie jest okienko "widoczność" w którym jest możliwość zmiany widoku na publiczny. Następnie "zapisz" i po kłopocie.

Powodzenia.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmmm, niestety nie mam opcji "widoczność". Po prawej stronie mam tylko "Zapisz" i "Pomiń". Po lewej "Twoje pytania do lekcji".
Doczytałam gdzieś na forum, że to ma chyba coś wspólnego z punktami użytkownika. Trzeba mieć ich min. 100? Trochę to dziwne :( Początkujący ma mniejsze możliwości uczenia się od innych?
Z drugiej strony widzę, że użytkownicy eTutora chyba a mało chętnie sprawdzają sobie nawzajem wypracowania? Szkoda :(
M
monsz
Gość - Masz już 100 punktów, powodzenia. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"1. Jak zgromadzisz 100 punktów reputacji, to będziesz mógł ustawiać publiczny widok swoich wypracowań.

2. Rzeczywiście, w takiej sytuacji nie ma żadnego podpisanego przycisku, ale na samej górze, w linijce z tytułem realizowanej lekcji, są malusieńkie strzałeczki prowadzące do poprzedniej strony (z lewej strony ekranu) i do następnej strony (z prawej).

Ewa-Sally [5204 "

Pisząc odpowiedź nie wiedziałem o blokadzie zależnej od punktacji. Nie wiem czy tak powinno być. Ale to już jest zależne od serwisu etutor.
Na razie pozostaje zgromadzić min. 100 punktów i mieć nadzieję że ktoś z dobrą znajomością języka sprawdzi nasze wypracowanie.
Nie wskazane jest żeby sprawdzały wypracowania osoby które same niezbyt dobrze znają język obcy bo to da więcej szkody niż pożytku.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki