ZALOGUJ SIĘ

writing nikt nie poprawia

zmodyfikowany: 13 lat temu
Wygląda, że ekipa etutora strzeliła sobie w kolano:(
Przeglądałem zakładkę teksty i ponad 90% wypracowań nie jest przez
nikogo sprawdzanych. Pewnie wynika to w części z faktu że profesjonalni lektorzy e-turora od chwili wejścia premium już nie sprawdzają wypracowań tych "gorszych" użytkowników, a w części z okresu wakacyjnego.
Niemniej gdy ja zaczynałem z etutorem praktycznie od razu ktoś sprawdził moj writing i speaking. Czułem się dopieszczony i zachwycony platformą. Dopiero potem dowiedziałem się, że to wolontariat innych użytkowników. Teraz nowi tygodniami mogą czekać na poprawę prac, a ekipa etutor pewnie niedługo się zdziwi, że nie ma dopływu młodej krwi. I na nic się tu zdadzą promocje w gruponie.
Uważam, że skoro nikt z pracowników etutora nie sprawdza ani wypracować ani nagrań, to na grzyba komu taka możliwość. Trzeba wywalić te opcje, by nie mącić w głowie ludziom, którzy chcą się tu uczyć języka.
Ja gdy coś napiszę, to wyślę na blog, a jak nagram to zaprezentuje na youtubie. Przynajmniej będzie z czego się śmiać:)
Pozdrawiam krótkowzrocznych z etutora
enio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

enio tutaj znajdziesz : https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/
prawie 5 stówek za pół roku. właśnie sie zastanawiam, którą opcje wybrać podstawową za 180/rok czy tą premium. nie wiem czy w pierwszych miesiącach nauki będę mógł wykorzystać w pełnie "sprawdzaczy z etutor. co radzicie?
H
halaszle
enio - nie korzystałem nigdy z opcji premium więc może napisz do kogoś kto to ma(wyświetla się chyba jako online premium pod nikiem), albo kup na próbę na miesiąc i sam się przekonasz ile to dla ciebie warte. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sprawdzanie prac jest czasochłonne, trudno oczekiwać, żeby angliści którzy się tym zajmują pracowali za darmo. Ceny pakietu Premium skalkulowane są tak, aby pokryć koszty wynagrodzeń anglistów.
pako
Pracownik eTutor
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
enio - uważam, że pracownicy etutora jako spółki handlowej winni się wypowiadać przez jedną osobę, która przedstawi jednolite stanowisko w danej sprawie. A wy piszecie po naszym forum każdy co innego, kasujecie wybiórczo posty, które chyba wam nie odpowiadają. Dziwne to:( - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
TopMan - Niech sie pako nie osmiesza!
Raczej zaden z uzytkownikow nie jest anglista, a jednak sprawdzali prace swoich kolegow za FREE!!!
To tez bylo pracochlonne.
Sprawdzanie prac to Wasza dzialka, nie zapominajcie, ze serwis nie jest darmowy!!!
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
enio - trochę dziwne, że kiedy wykupywałem abonament, etutor deklarował że część prac sprawdzana jest losowo przez anglistów. Po wejściu premium deklarują, że już nie sprawdzają. Ciekawe co by się stało, gdybyśmy zaskarżyli jednostronną zmianę postanowień umowy w czasie jej trwania? - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
pako - Sprawdzanie prac nigdy nie było częścią naszej oferty w podstawowym pakiecie, którego opis jest zamieszczony na stronie https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/. Owszem sprawdzaliśmy część prac w ramach szkolenia anglistów, ale nie było to częścią oferty. - 13 lat temu
pako - Niemniej jeśli obecny kurs nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz zrezygnować, możemy zwrócić Ci pieniądze. - 13 lat temu
enio - co było wcześniej na stronie nie pamiętam. Teraz jest to co jest. Gdzieś na pewno pisaliście, że sprawdzacie prace przez nauczycieli, bo chyba bym tego nie wymyślił. Z kursu jestem bardzo zadowolony, z obsługi niestety nie:( - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pako napisał:

'Sprawdzanie prac jest czasochłonne, trudno oczekiwać, żeby angliści którzy się tym zajmują pracowali za darmo. Ceny pakiety Premium skalkulowane są tak, aby pokryć koszty wynagrodzeń anglistów. '

W takim razie prace muszą być po sprawdzeniu bezbłędne, zwłaszcza, że 90% prac jest na poziomie podstawowym.
Jak to z jakością poprawianych prac jest można sprawdzić po uwagach użytkowników sprawdzających i POPRAWIAJĄCYCH ZA DARMO dziesiątki prac anglistów dostających wynagrodzenie.
quantum137
TopMan - Quantum w tej kwestii popieram Cie na calej linii.
Po co pisac zatem prace skoro nikt tego nie sprawdzi?
Zapytajmy etutor, oni wiedza to najlepiej.
- 13 lat temu
quantum137 - My szaraczki to możemy sobie pisać i sprawdzać tak w kółko ... tylko jaki w tym jest ukryty cel e-tutora...?
Dzięki za poparcie:)
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To dziwne że zanim nastało premium to angliści sprawdzali niektóre prace (tak deklarowali przynajmniej ludzie z etutora). Nie zauważyłem, żeby ceny pakietów spadły po wprowadzeniu premium, a tutor deklaruje, że już nie sprawdzają prac w pakiecie standartowym.
enio
TopMan - Tak jak piszesz, wczesniej prace byly sprawdzane przez nauczycieli.
Odpowiedzi na pytania tez byly przez nich zdominowane.
Naszym bledem jest, ze wciaz udzielamy pomocy innym uzytkownikom, wyreczajac etutor.Byc moze to serwis uzytkownikow, czemu zatem administracje kasuje Nasze posty?
- 13 lat temu
enio - to chyba powinniśmy przestać... bo ktoś żeruje(zarabia) na dobrym sercu innych. I jeszcze łykneli dotację z Uni:( - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki