ZALOGUJ SIĘ

Mam dwa pytania dotyczące drugiej lekcji - pisanie bloga i oczy Leona.

13 lat temu
1.Skąd mogę wiedzieć kto pisał blog? Strzeliłem, że Leon i tylko dlatego trafiłem, chyba rozpoznałem go po głosie
.
2.Jakie oczy może mieć Leon? Też strzeliłem i też trafiłem.
Chyba powinienem uważniej oglądać video.
O
on123
TLK - -:)-:)-:)-:) - 13 lat temu
Marzyciel - Haha :)) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Cześć.
Co do oczu Leona polecam ta oto lekturę:) Poczytaj komentarze. Być może coś się rozjaśni:)
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/51711-W_koncu_jakie_oczy_ma_Leon_Czy_ktos_podpowie_dlaczego_nie_zielone_.html
Pozdrawiam:)
E
efogt
on123 - Cześć.
Przejrzę kilka materiałów video aż w końcu podpowiem. Najwyżej nie wyśpię się. Odeśpię jutro.
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
efogt - Te pytania do lekcji są często podchwytliwe:) W tekście nie ma mowy o oczach Leona. A pytanie na temat oczu jest:)Fajnie , nie?:) Pozdrawiam serdecznie. - 13 lat temu
on123 - Efgot, przycina mi internet ale słuchaj.Myślę,że należy sprawdzić ostatnie nagranie video z całości kursu.Ktoś w końcu weżmie od Leona kamerę i n
postawi go obok tamtej dwójki.Możesz to sprawdzić?
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
efogt - Oczywiście że mogę:) Jak tylko ktoś tą kamerę weźmie od niego natychmiast to sprawdzę:)Pozdrawiam:) - 13 lat temu
on123 - Efgot,proszę przejrzyj na biegu tylko w planach lekcji od końca (od lekcji 150 wstecz, gdzie jest ostatnie video i odpisz mi proszę w której jest). Dorzucam Ci jeszcze dwa punkty do reputacji. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sara pochodzi z polski mieszka w londynie a przebywa chwilowo u babci we wrocławiu
K
krybaczewski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

że bloga pisze Leon można się domyśleć co do jego oczy kwestja upodobań - zielone jest ładne
O
omegakg

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja lubię be-żowy :)
lamia_wroc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki