ZALOGUJ SIĘ

Słówka z lekcji, własne słówka, wyodrębnianie słówek z listy, zmiana jezyka

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Cześć, przepraszam, że tak często spamuje ale chciałbym się upewnić.

Słówka z lekcji znajdują się na osobnej liście do której nie ma się dostepu tak ?

W jaki sposób mogę przeprowadzić powtórkę własnych słówek ? Nie chodzi mi o dodanie ich do powtorek tylko o mozliwosc powtarzania ich w dowolnym momencie w taki sam sposob jak normalne slowka.

Czy istnieje mozliwosc wyodrebnienia słówek z jednej listy do drugiej ? Jeżeli tak to w jaki sposob :D ? Kiedys o ile dobrze mi sie wydaje bylo cos takiego jak "Twoja lista slowek" lub cos podobnego.


Czy jest mozliwosc zmiany jezyka podczas powtorek z lekcji oraz wlasnych, tzn zeby pytania byly wyswietlane w jezyku angileskim a odpowiedz w polskim.
D
diego99799

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam.

Do listy słówek z lekcji masz cały czas dostęp. W każdym momencie możesz wrócić do lekcji albo przejrzeć słówka w dziale słówka (z zakładce po prawej stronie). Nadal istnieje "Twoja list słówek", którą możesz dowolnie modyfikować. (Znajduje się w zakładce po prawej stronie Słówka-twoje słówka.)
E
ewelina2014
remco - dokładnie w zakładce "powtórki specjalne" jest wszystko to co dodano jako 1 lub 2, kiedyś to się nazywało "twoje testy".
zdecydowanie za dużo ostatnio szybkich zmian w nazewnictwie, bo sama tego długo szukałam.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dodatkowo, oprócz głównego systemu powtórek, można je wykonywać także w formie "Powtórek specjalnych".
Wchodząc w zakładkę: Słówka > Powtórki specjalne, można utworzyć nowy test, na który składać się mogą dowolne listy słówek z naszego systemu lub listy własne :)

Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie https://www.etutor.pl/pomoc/testy.php

Pozdrawiam! :)
renata_k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki