ZALOGUJ SIĘ

Czy zostanie przywrócona funkcjonalność ćwiczenia dyktowanie?

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Umieszczam to pytanie tutaj w kategorii Metody skutecznej nauki bo do sugestii zagląda nikły procent osób z nikłego procenta osób udzielających się na stronie a chcę by przeczytało to szersze grono.

Metody skutecznej nauki... czyli ciąg dalszy zmian.

Kolejna zmiana w złym kierunku.
Teraz w ćwiczeniu dyktowanie trzeba dodatkowo naciskać spację i nie działa to poprawnie.

Nie wiem jak wielu użytkowników prosiło was o taką zmianę ale w mojej ocenie usunięcie domyślnego przeskakiwania do następnego zdania, bez dania wyboru uczniom!, jest zła.

Proponuję w takich przypadkach dać wybór użytkownikom i ci, którzy chcą zdania analizować mogli to robić jak długo chcą a inni skupili się tylko na dyktowaniu i przeskakiwali do następnego zdania w przeciągu około sekundy tak jak było dotychczas.

dziękuję
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dołączam się do krytyki tej zmiany w dziale "Dyktowanie". U mnie spacja w ogóle nie działa. Muszę klikać myszką na napis "Spacja - dalej". To klikanie na napis również nie działa od razu, gdyż zależy od tego, czy np. kliknę wcześniej enter, aby ponownie usłyszeć nagranie lektora. Wtedy muszę klikać na napis kilka razy. To bardzo zniechęca do ćwiczenia pisania ze słuchu.

Dotychczas po wpisaniu właściwego słowa, przeskakiwało od razu do następnego zdania i to było super rozwiązanie. Jeżeli miałam ochotę na analizę zdania, to najpierw analizowałam zdanie a później wpisywałam usłyszany wyraz. I to było OK. Można było szybko poćwiczyć pisanie ze słuchu. W tej chwili to ćwiczenie jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja chcę się tutaj uczyć angielskiego efektywnie, a nie ćwiczyć efektywne klikanie myszką.

Pozdrawiam
S
sharky1w

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

zmiana została wprowadzona właśnie na wniosek Użytkowników, którzy chcieli zapoznać się z całym zdaniem już po wpisaniu brakującego elementu.

Natomiast jeśli chodzi o możliwość przejścia do kolejnego zdania przy pomocy spacji - błąd ten został już zgłoszony do poprawki do naszych programistów. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie wyeliminowany.

Przepraszamy za utrudnienia.


Pozdrawiam
renata_k
Pracownik eTutor
quantum137 - Co z pozostałymi użytkownikami? - 10 lat temu
renata_k - Przykro nam, ale niestety nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim. Uznaliśmy, że ta zmiana nie będzie stanowić zbyt dużego utrudnienia w korzystaniu z ćwiczenia (oczywiście kiedy zostanie już poprawione przechodzenie przy pomocy spacji). - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
błąd w ćwiczeniu Dyktowanie został naprawiony i obecnie można sprawnie przejść do kolejnego elementu przy pomocy spacji.

Pozdrawiam :)
renata_k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki