ZALOGUJ SIĘ

Jak dodawać wypracowanie do widoku publicznego ?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam,

Pomocy!! Przerabiając lekcję mam dwa problemy, które mnie irytują po zmianach w serwisie ;/ albo ja nie widzę albo tego nie ma...

1. Wcześniej po napisaniu wypracowania miałem opcje dodania go jako prywatne albo publiczne. Nie widzę teraz tej opcji, natomiast po dodaniu od razu wrzuca mi na prywatne... ale jednak chciałbym wrzucać na publiczne, bo zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś to przeglądnie i ewentualnie wskaże błędy.

2. Po wysłuchaniu nagrań do lekcji jest test... Po rozwiązaniu testu klikam sprawdź a po tym nie ma żadnej opcji. Dalej/Pomiń czy coś w tym stlu.... ???? Po prostu muszę wychodzić i jeszcze raz w chodzić na lekcję . Co jest z tym ??
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

1. Jak zgromadzisz 100 punktów reputacji, to będziesz mógł ustawiać publiczny widok swoich wypracowań.

2. Rzeczywiście, w takiej sytuacji nie ma żadnego podpisanego przycisku, ale na samej górze, w linijce z tytułem realizowanej lekcji, są malusieńkie strzałeczki prowadzące do poprzedniej strony (z lewej strony ekranu) i do następnej strony (z prawej).
Ewa-Sally

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> Po wysłuchaniu nagrań do lekcji jest test... Po rozwiązaniu testu klikam sprawdź a po tym nie ma żadnej opcji. Dalej/Pomiń czy coś w tym stlu.... ???? Po prostu muszę wychodzić i jeszcze raz w chodzić na lekcję . Co jest z tym ??

Serdecznie przepraszamy za ten problem i powstałe utrudnienia - postaramy się przywrócić prawidłowe działanie przycisków w lekcjach w dniu dzisiejszym.
Pozdrawiamy.
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki