ZALOGUJ SIĘ

Jak zresetować cześć zawierającą nowe słowa w lekcji?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Zresetowałem dzisiaj cały kurs( razem z usunięciem własnych list powtórek ), ale nadal jak wchodzę w lekcję to widzę pasek postępu przy częściach w których poznaje nowe słówka. Co więcej jeśli jest to pierwszy moduł to czasami po zaczęciu lekcji jest on całkowicie pomijany, od razu mam ćwiczenia związane ze słowami których po resecie jeszcze nie widziałem.

Jak mogę "bardziej" zresetować postęp?
S
shanks90

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dzień dobry, większy reset nie jest w tym przypadku możliwy - pasek postępu nadal będzie widoczny po skorzystaniu z opcji "resetuj". Natomiast do list słówek może Pan powrócić wybierając opcję "Przejrzyj ponownie" :) Pozdrawiamy!
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Opcja "Przejrzyj ponownie" mnie nie zadowala, jest bardzo niewygodna, ponieważ zmusza mnie do przeglądania części słów dwa razy, a czasami w ogóle część z nowymi słowami jest pomijana i tylko wyjście do widoku zawartości lekcji pozwala mi zobaczyć te słowa.
Widzę teraz, że zrobiłem błąd kupując subskrybcję na tym koncie, bo powinienem zamiast resetować to stworzyć nowe konto, wtedy takich problemów by nie było. Czy jest możliwość przeniesienia obecnej subskrybcji na nowe konto?
S
shanks90
tlstar - Wygląda więc na to, że ten reset wcale nie jest resetem :-( - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzamy, że istnieje możliwość przeniesienia abonamentu na inne konto. W tym celu prosimy o kontakt poprzez wiadomość e-mail na adres: [...]@etutor.pl
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki