ZALOGUJ SIĘ

tworzenie własnej listy słówek

14 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
witam
nie wiem gdzie w nowej oprawie "e-tutor" mogę tworzyć własną listę słówek?
proszę o pomoc
karolina
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Kliknij w ten link: [url]https://www.etutor.pl/moje-slowka/?package=1[/url]

lub wybierz z menu "Słówka", a później z niższego menu "Moje słówka", później wystarczy wybrać "Nowa lista słówek". :)
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :)
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeżeli stworze swoja liste słówek to jak mogę je tylko dać do powtórek:):) albo żeby przewijały sie jedna po drugiej:)
U
UltimOLka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wejdź w "Moje testy" i stwórz jeden zawierający tylko daną listę słówek. Następnie wybierz powtórki w testach klikając w ikonkę przy teście z listy.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ok dzięki:)
ale chce do testów dodać moja własna liste słówek która sama stworzyłam :) jest to możliwe?
U
UltimOLka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jak napisał Ajdija - najpierw robisz w zakładce 'słówka' własną listę słówek - z tego co piszesz wnioskuję, że masz już zrobioną. Przechodzisz do 'moje testy', dajesz 'dodaj nowy test'. Tam z listy wybierasz, które listy słówek chcesz do niego dodać - stworzone przez Ciebie są na samym dole. Klikasz strzałeczki w prawo żeby je dodać i zapisujesz test.
Z tego co pamiętam, własne testy automatycznie dodają się do powtórek. Możesz też uczyć się tylko ich - po kliknięciu na nazwę testu masz wybór możliwych opcji nauki.
Pozdrawiam
Z
zolty
kanula74 - Gdzie są te "MOJE TESTY"? - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak usuwa się konto??
I
ines0702

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zolty thanks!!!!!!!!!!! nie zauważyłam że są na dole!!!!!!!!!! sorka za problem!!!!!!!!!
U
UltimOLka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki