ZALOGUJ SIĘ

Tworzenie oddzielnych list powtórek

9 miesięcy temuostatnia aktywność: 9 miesięcy temu
Cześć, ostatnio odkryłem możliwość dodawania własnych powtórek (tj. słów i wyrażeń nie znajdujących się w zasobach Diki) i bardzo ta funkcja przypadła mi do gustu. Kupiłem dożywotni abonament na wszystkie języki, ale jako że przez co najmniej kilka najbliższych lat nie przymierzam się do języka francuskiego, jest on na platformie moim poligonem doświadczalnym. Okazało się, że tworzenie powtórek doskonale sprawdza się do nauki języka japońskiego (marzy mi się kurs :-) ), jak i zapewne każdego innego języka, wystarczy samemu stworzyć listę słówek/wyrażeń.

Jednak wątek ten tworzę, ponieważ odnoszę wrażenie, że wszystkie stworzone przeze mnie powtórki są wliczane do ogólnej puli powtórek w danym języku. O ile moje japońskie powtórki w nieistniejącej puli francuskich mi nie przeszkadzają, tak z pewnością chciałbym stworzyć pewną specjalistyczną listę z języka angielskiego. Chciałbym jednak, żeby nie były one wymieszane z całą resztą zebranych w systemie angielskich powtórek, tak abym mógł je robić całkowicie oddzielnie. Czy istnieje możliwość tworzenia osobnej puli powtórek?

Pozdrawiam!
M
MDmaster
piotr.grela - Bardzo dobry pomysł. Jeszcze lepiej by było gdyby użytkownicy Etutora mogli współdzielić wymieniać się własnymi listami słów i zwrotów. - 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
W zakładce "Słówka" jest kolejna zakładka "Twoje słówka". Tam powinieneś znaleźć Twoją własną listę słówek. Po kliknięciu w trzy kropki z prawej strony możesz wybrać "Wyłącz powtórek".
Jeśli chcesz ją co jakiś czas powtarzać, wówczas dodaj ją do zestawu słówek w zakładce "Powtórki specjalne" - będziesz wówczas mógł te elementy powtarzać w ramach powtórek specjalnych.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Faktycznie, kompletnie przegapiłem tę zakładkę powtórek specjalnych. Nie sposób nie docenić tej platformy za ogromną ilość możliwości dostosowywania do własnych potrzeb. Dzięki za poradę!
M
MDmaster

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zachęcamy do regularnego korzystania z naszej platformy. Zapewne odkryjesz wiele kolejnych, przydatnych funkcji. W razie pojawienia się kolejnych pytań dotyczących funkcjonowania naszej platformy zachęcamy do pisania zgłoszeń na [...]@etutor.pl.
m.krok.90
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki