ZALOGUJ SIĘ

zwiększenie ilości powtórek

15 lat temu
Witam,
Czy istnieje metoda na zwiększenie intensywności nauki poprzez zwiększenie ilości powtórek?
Mam ustawioną częstotliwość powtórek na wysoką, ale chciałbym więcej.
Czy jest mechanizm umożliwiający ustawienie żądanej ilości powtórek dziennie?
Pozdrawiam
J
Jarrett

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

Sorry moze jestem upierdliwa ale dostaje drgawek i szlag mnie trafia jak od trzech dni mam to samo zaloguj sie kazda czynnosc na Tutor wymaga logowania KAZDA CZYNNOSC a cwiczenia obrazki mam zdechle Pako czy mozesz mi pomoc to nie sa moje fanaberie to jest okrutna rzeczywistosc
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Zenstefie moj syn zrobil to co mi radziles Ty i Pako mam malo zabezpieczen a to logowanie utrudnia mi zycie co pare dni a nie codziennie wczoraj wlasnie byl taki dzien a poniewaz haslo zaloguj sie pojawialo sie z bardzo duza czestotliwoscia wiec nie wytrzymalam nerwowo.Zdarza sie to sporadycznie.Pako robi cudowna robote i niech tak zostanie oczywiscie chetnie bym Go poznala ale z innych powodow niz moj komputer.Angielskiego ucze sie dla wlasnej przyjemnosci a nie dla statystyk ,systematyczna codzienna nauka daje przy okazji pozycje na liscie rankingowej.Odpisuje dopiero teraz,gdyz niedawno wrocilam z pracy wzielam sobie dzisiaj overtima.Serdecznie Cie pozdrawiam Drogi Zenstefie i zycze milego weekendu.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie napisalam o najwazniejsze sprawie nauka na Tutorze sprawila,ze poznalam fajnego ucznia ,ktoremu Zenstef w naszej szkole widzisz na NK nie dales sie zaprosic no to tutaj sobie slicznie albo filizoficznie albo nerwowo albo sympatycznie mozemy pogadac i niech tak zostanie pa pa
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pako dlaczego ja wchodze na pewne strony Tutora to mam informacje strona zablokowana nie masz dostepu. Pako dlaczego
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wydaje mi się, że był to inny temat: "zwiększenie ilości powtórek"!!!
Jarrett sam możesz sobie ustawić powtórki, wybrać nie tylko słowa, ale i całe zdania z lekcji.
Tam jest taki mały plusik, albo napis: "dodaj do powtórek".
Prubój, napewno Ci się uda.
Nawt całe lekcje możesz wstawić do powtórek, albo je wyrzucić z powtórek.
Pozdrawiam.
E
ewalipka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]
jakbyś była dobrą koleżanką, to z tak fantastyczną informacją byś nie czekała tak długo[/quote]
Nie siedzę na forum, to przez przypadek temacik rzucił mi się w oczy, bo kilka dni temu sama zaczęłam to stosować.
Kolega uczy mnie obsługi różnych programów i klepie mi ciągle: "wystarczy czytać".

Tak i tu, wystarczy czytać, aby spoko poruszać się po tym programie.

Pozdrawiam.
E
ewalipka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no muszę przyznać, że bardzo mi miło, że mój post wywołał taka rozmowę... nawet jeśli ta rozmowa bardzo go nie dotyczyła :-))
ewalipka - dziękuję za odpowiedź :-)
chciałbym jednak lekko sprecyzować pytanie:
wiem, że jeśli będę dodawał nowe słówka i zdania, czy nawet całe lekcje, zwiększę ilość powtórek
zależy mi jednak na tym, aby zwiększyć częstotliwość powtórek przy ilości słówek, które mam w danej chwili
albo inaczej: aby niezależnie od ilości nauczonych lekcji powtórek codziennie było np. 200 (słówek jest oczywiście więcej)
czy ktoś zna taką możliwość?
pozdrawiam
J
Jarrett

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! Można zwiększyć częstotliwość powtórek w ustawieniach. Znajdziesz je, jak wejdziesz na profil - tuż nad rekomendowanymi lekcjami. Jeśli chce się mieć częstsze powtórki to zmienia się częstotliwość na wysoką.
B
Belladonna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no to mam już ustawione :-)
ale i tak liczba powtórek waha się między 140 a 40...
chciałbym stałą liczbę dziennie
da się tak?
J
Jarrett

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć Zenstef!

A ja myślałam, że taka możliwość istnieje tylko przy zaległych powtórkach - typu nagromadziło się 1000 i chce się je rozłożyć na kilka najbliższych dni, żeby nie męczyć się jednego dnia ;-)
B
Belladonna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam
ja w kwestii powtorek jeszcze. Rozgryzam Etutor od niedawna i codziennie znajduje cos nowego. Super sprawa.
Problem mam nastepujacy: chcialbym raz dodane slowa/zdania do powtorek moc powtarzac codziennie. A wychodzi na to ze jak raz przelecialem przez powtorke, moje slowka zniknely z niej (oczywiscie po poprawanym napisaniu ich), oczekiwalem tego samego zestawu dnia nastepnego i nastepnego, ale liczba POWTOREK NA DZIS wynosci ciagle 0 (mowie o listwie Nauka, Powtorki, Profil, Wyloguj).
Oczywiscie spedzilem sporo czasu w zakladce Powtorki i bawilem sie dosyc sporo roznymi suwakami przesuwajac je w lewo w prawo do gory i w inne rozne miejsca :) ale liczba ciagle wynosi zero...
prosze o pomoc
pozdrawiam
bhaase
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sie cwiczy, sie zwiedza :)

ps. dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
bhaase
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki