ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - "gratisowe" ale niechciane słówka

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Zauważył ktoś z Was zwiększenie w powtórkach ilości słów, których z całą pewnością do tej listy nie włączaliście?

Chciałabym się dowiedzieć, czy inni użytkownicy również otrzymali Kinder Niespodziankę.
E
ewa159

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Mam ten sam problem, najwidoczniej ktoś się włamał na serwery eTutor.
GentleMick94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

?
Gość
ewa159 - Dziękuję za link. Przejrzałam słówka, które kiedykolwiek dodawałam do powtórek, korzystając z opcji dodawania całych list, mimo to nie widzę pełnego wytłumaczenia zaistniałego "zjawiska". Mniejsza z tym:-) Nie robię z tego problemu. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja niektóre listy dodawałem w całości. Nie jestem pewny czy nie są dodawane też inne słówka, ale w sumie to się nie buntuję bo wiem że dzięki temu się więcej nauczę.
Prawdą jest, że czasami to mnie denerwuje bo i tak mam dość dużo powtórek do wykonywania.
Z tego co widzę to inni mają też podobne problemy. Nie wiem czy ta opcja automatycznego dodawania powtórek nie powinna być usunięta ale mamy możliwość usunięcia niechcianych powtórek z której raczej nie korzystam.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

samoistne dodawanie się nowych elementów w powtórkach (nie przez Użytkownika) wynika z tego, że nasi angliści wzbogacają dotychczasowe listy słówek o nowe słownictwo i każde z nowych słówek w dniu wczorajszym było automatycznie przydzielane do kont Użytkowników platformy. Oznacza to, że jeżeli dany Użytkownik miał już dodane słówka z takich modyfikowanych przez anglistów list, to z kolei nowo dodane słówka zostawały przydzielane do powtórek jako nowe elementy. Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ mieliśmy pewnego rodzaju dylemat - w tym przypadku nie wiedzieliśmy, czy powinniśmy przydzielać nowe słówka automatycznie do powtórek, czy też pozostawić je w nienaruszonym stanie, a więc po prostu jako kolejne elementy w listach słówek. Biorąc pod uwagę fakt, że Użytkownicy rzadko powracają do już przerobionych list (aby np. sprawdzić czy pojawiły się w nich jakieś nowe elementy), postanowiliśmy wdrożyć rozwiązanie nr 1. W chwili obecnej jednak zdecydowaliśmy się na wyłączenie tej funkcji, biorąc pod uwagę dużą ilość zgłoszeń.

Pozdrawiam!
aleksandra.rosiek
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
ewa159 - Dziękuję za klarowne wyjaśnienie. Rozumiem, że znalezienie optymalnego rozwiązania, by wilk był syty i owca cała, faktycznie jest w tym przypadku dylematem. - 9 lat temu
sara51 - Byłam bardzo zawiedziona przeglądając jedną z list na stronie "Lista elementów dodanych do powtórek", widząc kilka nowych słówek w lekcji przerabianej pół roku temu!

W opcji np. USTAW CELE można dodać nową pozycję:
dodaj nowe słowa z aktualizowanych list słówek do powtórek TAK / NIE
To powinno zadowolić wszystkich.

Pozdrawiam.
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.