ZALOGUJ SIĘ

Przedstaw się!

16 lat temu
Witam wszystkich!

Do EnglishTutor trafiłem dość przypadkowo. Szukałem skutecznej nauki języka angielskiego i udało się :)

Dnia 26 Marca kończę kurs "English starter", puki co wykonałem około 5000 powtórek które dosłownie wpoiły mi słówka. Zamierzam tu zostać jeszcze bardzo długi czas ( do momentu aż wszystko będę mieć w małym palcu :). Uczę się ang. ponieważ po ukończeniu szkół wybieram się na stałe na wyspy. Poki co efekty są ogromne.

Z pewnością wiem że w naszym portalu jest starsze pokolenie, i pewnie młodsze od mojego ale uważam że wiek nie gra tutaj wielkiej roli. Bo chyba lepiej jak najwcześniej się uczyć języka.

Przedstawcie się i wy!

Pozdrawiam
TomaszP

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 70

[quote=TomaszP]Witam wszystkich!



Z pewnością wiem że w naszym portalu jest starsze pokolenie, i pewnie młodsze od mojego ale uważam że wiek nie gra tutaj wielkiej roli.[/quote]
Nawet więcej niż trzy razy starsze od Ciebie ( już pół wieku mija mi ).
To_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Studiuję informatykę we Wrocławiu. Korzystam z serwisu prawie od samego początku i jestem bardzo zadowolona. Mam pakiet Ultimate z czego większość słówek "kojarzę" w jedną stronę (tzn. wiem co znaczą po angielsku). Mam jeszcze problem czasem z pamiętaniem w drugą stronę i pomogła mi w tym dopiero niedawno wprowadzona funkcja wpisywania słówek z klawiatury w Powtórkach.

Najbardziej podoba mi się w tym serwisie to, że użytkownicy mają swój wkład w jego ulepszanie. Co chwilę pojawiają się funkcje usprawniające w odpowiedzi na koncert życzeń;)

Poza tym uczę się angielskiego oglądając Prison Break'a z angielskimi napisami ;)

Edit: Korzystam też z Tutora do nauki francuskiego, jednak bez lektora to nie to samo.
Tłumaczę zdania i napisałam grę Wisielec, w którą nikt nie gra :D
Aga
16 lat temuzmieniany: 16 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Terve,

Nazywam się Tomasz Linkowski i jestem z Wrocławia, lat 22. Chwilowo (tzn. od września 2007 do maja 2008 :P) studiuję w Finlandii (program Erasmus). Przy okazji: jeśli studiujecie lub dopiero będziecie studiować - polecam wyjazd na Erasmusa!!:) We Wrocku natomiast jestem studentem trzeciego roku Teleinformatyki na Politechnice Wrocławskiej.

Korzystanie z EnglishTutora zacząłem z pewnością wcześniej niż większość (20 grudnia 2006), jako beta-tester. Generalnie pomogłem trochę przy tworzeniu serwisu, ale napisane przez mnie działy (Dowcipy i E-booki) jakoś nie zyskały popularności. Inna rzecz, że nie były specjalnie rozwijane. Teraz staram się tylko wyłapywać różne błędy i przekazywać je administratorowi. Zgadzam się z Agą, że fajne jest to, jak eTutor staje się serwisem współtworzonym przez nas wszystkich:) Gdyby w polityce też tak było, hehe..

Poza tym używam tutora także do nauki innych języków: fińskiego (pochwalę się, że z fińskiego mam już ponad 10 tyś. powtórek;) Przy okazji, "terve" znaczy "cześć" po fińsku) i niemieckiego. Jedyny mankament jest taki, że bazy słówek trzeba tworzyć samemu. Jest to czasochłonne i często same bazy nie są tak spójne, zwłaszcza jak co chwilę dodaje się jakieś słówka, jak to ma miejsce w moim przypadku. Aha, no i poza tym brak wymowy jest znaczącym brakiem.. Niemniej liczę, że jak już eTutor zyska duuużą popularność, będzie także możliwa nauka innych języków:P

TomaszP - bardzo dobrze, że już w tym wieku bierzesz się poważnie za naukę języka, opłaci Ci się to jak najbardziej! Pozwól jeszcze na jedną uwagę - pisze się "póki";) Niektórzy nie lubią, jak się ich poprawia (mam nadzieję, że nie Ty), ale ja miałem wyjątkowo rygorystycznego polonistę w liceum i jakoś tak mi zostało..

Języka angielskiego teoretycznie uczę się już od 10 lat, ale dopiero eTutor przyniósł naprawdę zauważalne przyspieszenie. Już przed nim posługiwałem się angielskim dość płynnie, ale tutor dość mocno "uporządkował" moje słownictwo.. Teraz używam angielskiego praktycznie na co dzień - większość Finów mówi po angielsku bez problemów. Oczywiście wykłady i egzaminy mam także po angielsku, jednak nie jest to trudny angielski (w końcu Finowie też nie są jego rodowitymi użytkownikami, a wykładowcy zazwyczaj mają już swoje lata). Studia w UK, Irlandii czy USA byłyby z pewnością sporo trudniejsze. Czytam także książki po angielsku i oglądam filmy (przeważnie z angielskimi napisami - bez napisów to jednak wciąż dość ciężka sprawa:/).

Heh, wyszło dość przydługawo;D
Pozdrawiam z Kuopio!
t.linkowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich!
Również ucze się angielskiego tyle ze już w wieku b zaawansowanym. Stą i nauka przychodzi mi trudniej;))
Pomysł jest bardzo dobry jeszcze się troche gubię ale juz coraz lepiej mi wychodzi.
Najtrudniejsze jest płynne porozumiewanie sie oraz słuchanie. Mam jeszcze z tym problem może rzeczywiście nie za dużo mam pod ręką ang słownictwa;))
Nie dałoby się zrobić czegoś by można było soebie ustawiać w wolniejszym tempie lektora. Nie zawsze nadążam za nim;)
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich
Jestem kolejną osobą z Wrocławia, chociaż teraz mieszkam w Anglii. No i kolejną osobą w wieku zaawansowanym. 17 lat temu posługiwałam się tym językiem płynnie i moja pewność siebie trochę mi pomieszała szyki; w praniu okazło się, że nie jest tak różowo i teraz siedzę i zakuwam słówka. Ze wszystkich moich pomocy Tutora lubię najbardziej, może dlatego, że jest jakiś taki bardziej kameralny, albo że czuję bardziej bezpośredno kontakt z administratorem, nie czuję takiego "odhumanizowania" jak gdzie indziej. No, moze jeszcze w jednym Kanadyjskim programie czuję się podobnie. Ciesze się, że trafiłam na tą stronę i z ejest taka grupa ludzi, która to prowadzi, bo to jednak zależy od ludzi. Tutaj ukłony dla nich.
Widząc jak na moich oczach rośnie i rozwija się pod dyktando użytkowników wierzę, że będzie jednym z najbardziej popularnych programów
Dosyć kadzenia
Pozdrawiam JOla
Roma789

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich! Mam już też swoje lata ale mam nadzieję że Tutor pomoże mi w przypomnieniu Języka angielskiego. Uczyłam się go w szkole podstawowe i w Liceum. Póżniej nie był mi potrzebny więc odpuściłam. A teraz mam atrakcyjną ofertę pracy na Wyspach i muszę doprowadzić go do stanu używalności.Bardzo dużo słówek nie pamiętam.Z prostymi zdaniami nie ma problemów ale już złożone - tragedia! Jak myślicie ? Poradzę sobie?
M
Majka50

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Wszystkich! A ja nie będę ukrywała, że mam lat 58 i jestem na emeryturze. Do tej pory specjalnie nie czułam potrzeby biegłego posługiwania się tym językiem. Ta znajomość języka, którą posiadałam do tej pory wystarczała mi - mam na myśli również wyjazdy turystyczne do innych krajów. Jednak "zagraniczny" Zięć, a teraz oczekiwanie na Wnuka spowodowały, że chcę i muszę się nauczyć biegle rozmawiać po angielsku. Tutor to wsaniały pomysł na poznawanie słówek, a najbardziej odpowiada mi to, że w rankingu przesuwam się coraz bardziej do góry - aż mnie kark boli od tego siedzenia przy komputerze. Ale siedzę, uczę się słówek i myślę o moim Wnuku z którym będę rozmawiała w dwu językach!!!!
Pozdrawiam Wszystkich, a Linka podziwiam najbardziej!
Alinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich. Mam 29 lat. Mieszkam w Krakowie Czesc mojej rodziny wyjechala do Anglii. Ja tez moze w niedlugim czasie tam pojade, przynajmniej na jakis czas a nawet moze w niedlugim czasie na stale. Ten kurs od razu mi sie spodobal.
I
iDarek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, :)

Mam na imie Gosia, mam 22 lata. Mieszkam w Katowicach.
Pracuje jako recepcjonistka w klubie Fitness od zeszłego roku.

Skończyłam w zeszłym roku policealne studium na kierunku hotelarstwo, a w październiku (nareszcie) wybieram się na studia na zarządzanie w turystyce i hotelarstwie.

Kurs jest świetny :) jak mam chwilke w pracy albo w domu to odrazu robie powtórki albo ćwiczenia. Tylko szkoda że tak późno go znalazłam, zapisałam sie na początku roku do szkoły językowej, i z powodu pracy nie mogłam chodzić i teraz robią straszne problemy z rezygnacją że już niewiem co mam robić. Ale niestety człowiek uczy sie na błędach.

A tutaj nie musze wychodzic z pracy albo z domu żeby sie uczyć i przynosi to zaskakujące efekty, zdarza się że w pracy rozmawiam po angielsku i widać postępy. Tylko nie lubie się uczyć gramatyki, mam nadzieje że kiedyś znajdzie się tutaj taki kurs. :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w nauce angielskiego :D
Rhea

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Mam na imię Tomek, mam 17 lat.

Dowiedziałem się o stronce dzięki Marcelemu (kolega naszego administratora - pako), który ogłosił się na ang.pl.
Kurs jest bardzo przydatny, przejrzysty, a szczególne jest w nim to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym, dzięki kursowi poświęcam znacznie mniej czasu na naukę tej samej ilości słówek co kiedyś, ucząc się z zeszytu.
Główny powód czemu się uczę to chęć dostania się na wyższą uczelnie w USA, bądź UK.

Pozdrawiam,
Tomek.
V
Velitus
16 lat temuzmieniany: 15 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Na imie mam Roma, jestem wczesniejsza emerytka, na wyspach od osmiu miesiecy.
Tak na powaznie probowalam sie uczyc angielskiego z jakichs kursow na plytach, zapisalam sie nawet do szkoly. Zajecia odbywaja sie raz w tygodniu przez dwie i pol godziny. Caly problem polega na tym, ze nie mam tutaj potrzeby, ani okazji by rozmawiac z kims po angielsku, a jezeli nawet, ktos o cos zapyta to w panice , nie sluchajac o co chodzi odpowiadam natychmiast, ze nie mowie po angielsku (najbardziej opanowane zdania w jezyku obcym) , czesto pozniej rozmowa toczy
sie dalej i rozkreca coraz bardziej. Ucze sie i ucze i mam wrazenie, ze wszystko co wpada do glowyh to ginie to tam bezpowrotnie, dobrze ukryte i nie do odzyskania. Bez przerwy mowi do mnie telewizor, na spacerach uzywam MP3 z nagranymi tekstami, ale ciagle nie jestem z siebie zadowolona.
Z desperacji zarejestrowalam sie tutaj i zaczelo mnie to wciagac, ale w miedzyczasie zepsul sie moj komputer i nim zkupilam nowy minelo sporo czsu, ale w nagrode dostalam od panan Pawla dodatkowe bezplatne lekcje, za ktore serdecznie dziekuje.

I jeszcze mam pytanie jak radzicie sobie z tymi obrazkami i pisaniem ze sluchu.
Mnie ta forma bardzo odpowiada, ale ciagle pokazuja mi sie te same obrazki z dawno juz nauczonych sie lekcji, mimo, ze wyrzucam je z tych lekcji, i ciagle je musze wpisywacz przy nauce ze sluch, a berdziej chcialabym sie skupic na materiale na, ktorym pracuje aktualnie. Czy robie cos nie tak?
R
romaw

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Heloł:)
Jestem Chicken (ta Chicken). Na tutorze ucze sie rok. No i moge smialo napisac: jest cudowny, wspanialy, genialny itd. Jest pierwsza rzecza od 11 lat nauki, ktora zmusila mnie wreszcie do nauki slowek:) Z efektami w dodatku:) jestem nim zachwycona, dziekuje wszystkim, ktorzy ten program stworzyli i tworza:) Przywracacie mi nadzieje na zdanie FCE;) Pozdr

A tak swoja droga to ucze sie tez na nim niemca. Ale tworzenie wlasnych baz to nie to samo... Wklepywanie tych wszystkich slowek... brr... Moze by tak pomyslec o stworzeniu czegos w rodzaju DeutschTutor? ;)
C
chicken100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Jestem pytla=pszczelarka.
Prawdopodobnie jestem wsród Was najmłodsza duchem i najstarsza wiekiem.
Trzymajcie za mnie kciuki.
Problemy ...;) to moja specjalność, a zatem licze na Wasze wsparcie.
Serdeczności.
P
pytla

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=chicken100]Wklepywanie tych wszystkich slowek... brr... Moze by tak pomyslec o stworzeniu czegos w rodzaju DeutschTutor? ;)[/quote]
no właśnie, niemiecki jest moja udręką, a będę miała właśnie ten język w liceum na rozszerzonym poziomie, więc przydał by się taki program, napewno wykupiłabym od razu pełen pakiet na rok :D
violet

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej
jestem karolina, lat 25 powielam wasze opinie na temat skuteczności tego kursu jako ze doścdobrze znam angielski wciąż muszę go powtarzać i z tym właśnie kursem idzie mi to nieżle. gdyby ktoś potrzebował pomocy chetnie jej udzielę, a że że bede robić magistra to i mnie może sie to przydać.pozdrawiam wszystkich językoznawców:P
K
karoola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, mam na imie Agnieszka, mam 17 lat, moja mama uczy sie z tej strony jezyka angielskiego od jakiegos czasu, dlatego i ja postanowilam sie zarejestrowac... Jezyka angielskiego ucze sie od bardzo dawna z bardzo prostej przyczyny - moja babcia mieszka w Stanach Zjednoczonych, niedlugo do niej dolacze. Jezyk znam dobrze, aktualnie mieszkam poza granicami Polski, wiec jest to dla mnie wielki plus. Jedyne nad czym ubolewam to brak takiej strony z Hiszpanskimi slowami.
Pozdrawiam ;)
L
lilciak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam lat 55 - jestem nauczycielką polskiego + informatyki+plastyki na emeryturze i postanowiłam douczyć się informatyki w studium policealnym(wiedza tak galopuje), a tam jest angielski. Uparcie powtarzam, aby zaliczyć dni tygodnia, miesiące, czas, kraje, podstawowe odmiany po angielsku. Jak widać zaczynam. Trochę poruszam się tu niezdarnie. Np. wybrałam z różnych tematów ponad 500 słówek, które uznałam za łatwe i musiałam sama je rozłożyć na poszczególne dni. Dzisiaj wypadło mi w przedziwny sposób 54 słówka - mimo że zaplanowałam 20. Próbuję każdego dnia zdążyć z powtórkami, ale niekoniecznie wychodzi. Liczę na Waszą pomoc. :D
R
rabbuni

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej :) mam 15 lat chce sie nuczyc czegos wiecej o j.a :)
pozdrrawiam
X
xxxJJULCIAAxxx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! Mam a imię Krzysiek i mam 30 na karku. Zagladam tu tak często jak mogę czyli z drobnymi wyjatkami codziennie. Moim zdaniem wspaniały servis.
Eddie78

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć mam na imię Mariusz, niestety mieszkam w Warszawie a to miasto jest obleśne a ludzie szurnięci, zaczynałem naukę od maja , pełną parą od sierpnia, i oczywiście jako "beton". Daję równo i planuję wyjazd prawdopodobnie do Norwegii
bamosb

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Aga]Witam
napisałam grę Wisielec, w którą nikt nie gra :D[/quote]
Dzieki za wisielca!!!!!! nie prawda ze nikt nie gra. Moja siostra jest jej wielbicielem :)
justi0891

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czesc

Mam na imie Justyna i juz 28 latek. tak naprawde uczono mnie angielskiego poza drobnymi wyjatkami (troszke gamatyki) kiedy uczylam sie sama. Teraz mam motywacje di nauki i mysle ze jak sie bede uczyc to efekty przyjda.

ps. na razie czekam na potwierdzenie zaplaty abonamentu i do roboty.
justi0891

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=justi0891][quote=Aga]Witam
napisałam grę Wisielec, w którą nikt nie gra :D[/quote]
Dzieki za wisielca!!!!!! nie prawda ze nikt nie gra. Moja siostra jest jej wielbicielem :)[/quote]
dzięki cieszę się :D
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam wszystkich!! :0
nie wiem tylko czym sie tak wszyscy zachwycacie!!
ja nie czaje tego kursu!! jestem poczatkującym uczniem lektor mówi tak szybko, że nie wyrabiam!!
i w ogole ne czaje o co w tym biega!! jak juz mowilem jestem poczatkujacy i dopiero poznaje slowka!!
lwiem jak jest po angiellsku krzeslo itp... ok ale czemu zaraz na dole jest zlozone zdanie z ktorego 8 wyrazów nie znam!!
nie czaje tego systemu, tych powtorek!!
mam nadzieje ze sie jeszcze rozkrece, a może robie coś nie tak??
czy jest tu opcja auto tak abym nie musiał sam przewijać kolejnych wierszy??
pzdr...
K
kubusS9

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, mam na imię Natalia. Mam 12 lat. Uczę się języka angielskiego od 3 lat, umiem juz trochę gramatyki, a na tej stronie ucze sie słówek. pewnie dziwi was moj wiek ale najlepiej uczyć się w młodości.

Pozdrawiam Natalia ;]
N
nata7775

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czesc. Mam na imie Joanna. Wlasnie sobie was znalazlam i sie zarejestrowalam. Rozejrze sie tu i owdzie, i chyba zaplace za pierwszy pakieciek. Jakos fajnie tu. Lat mam 28 i angielskiego ucze sie juz teraz sama. Ze szkoly cos tam wynioslam, ale chcialabym jeszcze wiecej skads wyniesc! ;-)) A jesli kto wie co znaczy " nothing sweet about me", to prosze mi wyjasnic. To chyba slang, co? Pozdrawiam wszystkich.
F
Fonetica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hejka wszystkim mam na imie kasia 22latka mieszkam od 4 miesiecy w angli a niestety Angielski jest tu bardzo potrzebny znalazlam tą stronke i jest swietna a co do wisielca to ja tez tam aga urzeduje:) pozdrawiam
kasienka23

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej jestem Marlena,nie umiem angielskiego,chciałabym sie nauczyc.
C
chuda1980

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej jestem Marlena chcę sie choc troche nauczyć angielskiego.pozdrawiam.
C
chuda1980

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czy można wydrukować lekcje ponieważ nie zawsze mam dostęp do komputera
bjankes33

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

można też wybrać opcję "Pobierz PDF" i sobie wydrukować
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hi!im jola.im 48 years old;)like as majority of us i want 2 improve the English.i started the learn 1,5 years the past.i understant lot of than e few months ,but still not much enough.i dreaming to speak English very well
J
jola160
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, nazywam się Rafał. Angielskiego uczę się już wiele lat w różnych szkołach. Obecnie próbuję sam się uczyć w domu. Jakby ktoś był zainteresowany to chętnie pogadam na gg lub skype.
R
rafal85

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Mam na imie Konrad, mieszkam w okolicach Olkusza, lat mi wybilo 18, dojrzały wiek, zawsze chcialem byc dobry w szkole. Moje jezyki obce sa jak kulejaca noga. Przylaczylem do szeregow przez kolege, ktory mnie zaprosil tutaj.
Przyznam, ze skonczylem 4-5 lekcji z czego jedna nie chcacy, ale i tak sie nauczylem jej:)
Mysle, ze jesli zauwazylem sam efektywnosc tego systemu tzn. iz system jest dobrze napisany.
Ciesze sie z powodu powstania tak efektywnego postepu.
Zauwazylem pewna nie kompatybilnosc z nauczaniem w szkole( III kl. tech. mechatroniczne), gdzie sie ucze moim zdaniem materialy leca za szybo, ale cale szczescie ze etutor w pewnym stopniu nadrabia zaległości :)

Przepraszam za tak dlugie teksty moze nudzace, ale napisalem w pewnym stopniu efekty zauważone z mojej strony. Olewałem j. angieslki na poczatku, a tyle zrobilem lekcji, ze z nie milych sytuacji nie uczylem sie przez 3-4 dni i mialem to juz nadrobione wczesniej :) Mam nadzieje, ze zdarze z nauka i uda mi sie przygotowac dobrze do egzaminu dojrzałosci tzn. Matury :).

Pozdrawiam
Konrad
K
Konrad_91

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam pięknie. Na imie mam Janek i... 59 years old :)
Szukałem czegoś na wolne jesienne wieczory i trafiłem na etutor'a. Spodobał mi się od pierwszego spojrzenia. Ponieważ jestem początkującym, toteż problemy mam takie jakie opisał 2 marca "kubusS9", cytuję: "... lektor mówi tak szybko, że nie wyrabiam!! i w ogole ne czaje o co w tym biega!!...". Też sądzę, że lektor powinien mówić wojniej i wyraźniej nieco. Nie bedzie to wtedy takie "angielskie", ale do nauki jak najbardziej lepsze. Cóż, nie można jednak równać do najsłabszych. Jak już opanuję system powtórek i ułatwień, to po paru miesiącach pochwalę się Wam osiągnięciami :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Janku 59 pozdrawia Ipon 54 po czasie dojdziesz do wniosku,ze lektor jest super.Zycze duzo samozaparcia i konsekwencji w nauce efekty przyjda same po czasie pozdrawiam Ipon
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

59 i 54 pozdrawia zorija 62
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozdrowionka Ipon
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Was serdecznie.Moja praca wymaga znajomości angielskiego.Startuję od podstaw...Pozdrawiam!
darka173

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

karolcia to ja
K
karola1030200

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Serdecznie wszystkich współużytkowników, zapaleńców w nauce języka i desperatów by się wreszcie nauczyć. ;o) Należę do trzeciej grupy, niestety. Uczę się i uczę i za Anielkę nie mogę się nauczyć. Może tym razem mi się uda.
Życzcie mi powodzenia i wytrwałości w nauce.

Dobrej zabawy Sylwestrowej.
Trynity34

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam wszystkich w nowym roku u nas piekne slonce duzo sloneczka zycze
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, dopiero zaczynam, nie wiem czy zamówić kurs czynie, muszę szybko nauczyć się na poziom b2, a jestem na A!, ma ok 6 m-cy, pozdrawiam wszystkich uzytkownikow
S
stano1234

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
na imie mam Agnieszka i 26 jesieni za mna ;-)
Angielskiego nigdy sie nie uczylam, nawet w szkole; tak jakos sie zlozylo, ze rozszerzony mialam niemiecki a angielski opisalabym na poziom przedpoczatkujacy minus (Panie uchron nas od takich nauczycieli).
Powiem jednak ze angielski jakos sam zadomowil sie w mojej glowie i moja jego znajomosc jest na tyle dobra, ze dogadam sie, jesli trzeba.
Na etutor.pl trafilam przez mlodsza siostre, ktora uczy sie dodatkowo. Nabralam checi i zlapalam bakcyla.
Przyda sie, nie powiem. Chce zmienic prace, a w tej plynna znajomosc angielskiego jest konieczna.
Tak wiec zycze powodzenia wszystkim uczacym sie i "uczonym".
aga.ryfka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku!.
Mam pytanie do IPONA. Ipon poradz prosze, jak zrobic 11.000 powtorek w tydzien!!! Jak Ty to robisz, dla mnie to
jest niepojete! Czy robisz jeszcze cos innego oprocz ang? Ja niestety musze jeszcze miec czas na gotowanie, sprzatanie itd. Podpowiedz prosze, jak najlepiej rozplanowac czas, aby sie z tym wszystkim wyrobic!
Jak wyglada Twoj dzien nauki? Sa chwile, kiedy przestaje wierzyc, ze kiedykolwiek bede sie umiala porozumiec w tym jezyku. Mysle, ze Twoje rady przydalyby sie nie tylko mnie. Pewnie jest wiecej takich osob.
Pozdrawiam Cie cieplutko
Kujon
kujon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak mam czas na prace,gotowanie i inne sprawy.Angielskiego ucze sie po 3 ,4 lub wiecej godz to zalezy od apetytu na nauke.Poniewaz mieszkam w Anglii to musze mowic w tym jezyku,a godz spedzone z Tutorem daja namacalne korzysci.Zrezygnowalam np z ogladania telewizji ogladam tylko kilka ulubionych programow.Z programu korzystam juz cos ponad dwa lata i po prostu weszla mi w krew nauka.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Wszystkich serdecznie;) mam na imię Kazimiera -lat 35. Do nauki angielskieg z eTutor zachęciły mnie Wasze wypowiedzi. Piszecie że są efekty i o to chodzi.Ja uczyłam się języka metodą sita. Nie ma żadnych efektów.Chyba jestem odporna na wiedzę.Mam nadzieję że tutaj będzie lepiej.Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki ipon za odpowiedz. W takim razie jestes swietnym organizatorem pracy.
Szczerze gratuluje.
Pozdrawiam Anka
kujon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moze Kujonoe to nie tyle organizacja pracy co chec mowienia i rozumienia angielskiego.Bardzo lubie rozmawiac z ludzmi jestem osoba towarzyska,ktora chetnie pomaga innym,gdy jest taka potrzeba.Kiedy przyjechalam tutaj to znalam moze z 5 slow i tak powoli,codziennie przybywalu nowe poznane i bylo przyjemniej w sklepach,pracy itdSlucham angielskiego w radiu,czytam reklamy informacje poza domem a w domu tutaj tylko Tutor.Dzieci mam juz bardzo dorosle wiec wolny czas po pracy i w weekendy od jakiegos czasu spedzam z Tutorem.Ot i wszystko.Zycze sukcesow w nauce a przede wszystkim woli i pasji.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sorry za literowke oczywiscie mialo byc Kujonie
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.