ZALOGUJ SIĘ

Od jakiego poziomu zacząć nauke?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam
Jestem tu nowy i rozwiązałem test kwalifikacyjny wyszedł mi poziom A2 czyli pre intermediate. Nie wiem czy w ramach powtórek lepiej zacząć od początku czyli od A1 wszystkie lekcje potem dalej czy zacząć od A2 od razu czyli od mojego poziomu. Jak myślicie?
crafter
Haven - Myślę, że warto zacząć od A1. Ja miałem taką samą sytuację. Nawet z tych lekcji z A1 sporo rzeczy się dowiedziałem i co chyba ważniejsze utrwaliłem to co już umiałem wcześniej. - 10 lat temu
Ewa-Sally - Popieram zdanie Haven. Ze mną było tak samo. W tych początkach jest sporo ważnych rzeczy, które się zapomina. Jak się okaże, że te podstawy dobrze umiesz, to powtórka ci szybko pójdzie i zaraz będziesz mógł przejść dalej, a jak wyjdą na jaw jakieś braki, to będzie szansa ich nadrobienia.
Powodzenia!
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Mi wyszło B1 a i tak zaczęłam od A1 i nie żałuję. Na prawdę część rzeczy jest tu tak dobrze i dosłownie wytłumaczona, że ucząc się wiele lat angielskiego nigdy nikt mi tego nie przedstawił w ten sposób!:) A szybko idzie bo większość się zna :)
Pozdrawiam!
aplaczkowska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi wyszło B1 a i tak zaczęłam od A1 i nie żałuję. Na prawdę część rzeczy jest tu tak dobrze i dosłownie wytłumaczona, że ucząc się wiele lat angielskiego nigdy nikt mi tego nie przedstawił w ten sposób!:) A szybko idzie bo większość się zna :)
Pozdrawiam!
aplaczkowska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzieki wszystkim za szybką odpowiedź;)
crafter

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

raczej od porzątku czyli A1
S
sniewczas1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram przedmówców. Warto zacząć od A1, ponieważ nawet jeśli kojarzy się większość rzeczy w nim zawartych, to można bardzo szybko sobie wszystko przypomnieć i utrwalić. Zawsze można też pomijać to, co doskonale się pamięta. Co więcej, taka "bomba" podstawowych informacji pomoże poukładać te elementy, o których coś tam wiemy, ale nie widzieliśmy tego w przykładach i nie czujemy się z nimi zbyt komfortowo.

Dodatkowo rozpoczęcie nauki od poziomu A1 pomaga zaznajomić się z samym użytkowaniem eTutora - wyglądem lekcji, funkcjonowaniem itp.
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi też wyszło A2 a zaczęłam naukę od A1 i wyszło, że mam duże braki. Warto zacząć od początku.
K
kasia-1983

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zwykle od czasu kiedy uczyliśmy się systematycznie w miarę upłynęło już trochę czasu a co za tym idzie umiejętności zawierają "dziury" których test kwalifikacyjny nie zawsze ujawni.
Zdecydowanie popieram start praktycznie od "zera". To idzie szybko a mamy pewność ze jest to właściwa droga
marrciano
crafter - już jestem po paru lekcjach poziomu A1 i znam już odpowiedź na swoje pytanie:) warto zacząć od A1! - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

macie racje, popieram
matty78

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki