ZALOGUJ SIĘ

Jak działa system powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Kłaniam się
Mam pytanie ... coś się stało przed chwilą z moją listą powtórek. Miałem do wykonania na 18-01 przed północą prawie 1200 powtórek + obecnie jest po północy na 19-01 przewidziane było ich około 200.
Obecnie mam ich 760 ??? Dlaczego ... jak mogę zweryfikować materiały które zniknęły z systemu ???
Pozdrawiam
Konrad
Konboj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

To mogły być powtórki, które wczoraj oceniłeś na 1 lub 2. Takie powtórki pozostają na liście do ponownego przetestowania aż wystawi się ocenę 3 lub 4, ale zostają usunięte z tej listy o północy. Nie znikają jednak całkowicie z planu nauki, pojawią się w wyznaczonym dla nich terminie.
Przeczytaj "Co się dzieje z dodatkowymi powtórkami niewykonanymi w danym dniu?" w dziale pomocy - punkt "Statystyki".

https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php#statystyki
?
Gość
Konboj - dziękuję bardzo za pomoc :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może te, które zniknęły, to były wczorajsze dodatkowe powtórki (wykonane wczoraj i ocenione na 1 lub 2)?
One nie przechodzą na następny dzień, jeśli nie zostaną zaliczone na co najmniej 3 tego samego dnia, to chwilowo przepadają, aż schemat powtórek znowu je przywoła. Zapewne nastąpi to niedługo.
W zakładce Słówka możesz znaleźć Trudne elementy powtarzane dzisiaj (to nie te, bo potrzebne wczorajsze) albo z dwóch tygodni, ale w ilości do 200...
Ewa-Sally
Konboj - Ok dziękuję ... faktycznie mogło być koło 400 które oceniłem na 1 bądź 2 i nie zdążyłem ich przerobić ponownie. Trochę dziwne że znikają ... wobec tego muszę nieco zmodyfikować system powtórek :) Rzoumię że to co się stało to proces nieodwracalny ? - 10 lat temu
Gość - Niestety nie można ich już przerobić ponownie w tej sesji powtórkowej, ale powinny pojawić się dość szybko w normalnym planie powtórek skoro są to elementy, które w jakiś sposób sprawiają problem.
Rzeczywiście system usuwania tych dodatkowych powtórek może być niewygodny dla osób które wolą uczyć się w nocy.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy słówko po częstej ocenie na 4 zostaje samoczynnie usunięte z listy, lub po iluś próbach nie jest już dodawana do listy powtórkowej?
msa991

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, słówka oceniane na 4 nie są usuwane z powtórek lecz pojawiają się coraz rzadziej i rzadziej. Częstość powtórek ocenia i reguluje system.


Pozdrawiam.
?
Gość
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki