ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o pomoc w temacie powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Stworzyłam w "Słówkach" (w "Moich Słówkach") folder "Lekcja 1".
Z poziomu tego folderu ze "Słownika" dodawałam słówka, które poznałam na tej pierwszej lekcji. I - oczywiście - chciałabym, aby WSZYSTKIE te słówka pozostały w tym folderze. Chciałam także powtarzać aktualnie tylko słówka z tych moich folderów, bo uczę się na lekcje. Coś musiałam zrobić nieprawidłowo, bo:
1. nie zapisują się tam.
2. Z zapisanych dzisiaj jest tylko połowa
3. Nie widzę ich w powtórkach.
Proszę o pomoc!
R
rabbuni

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeżeli dodajesz słówka z poziomu folderu, musisz zapisać zmiany. W przeciwnym razie zginą. Wybierz takie słówko, które na pewno dodałaś, a teraz go nie ma i sprawdź w słowniku czy kółko przy nim jest zielone - jeżeli tak, to rzeczywiście się nie zapisało. Wygodniej jest zaznaczyć listę jako domyślną i wtedy wszystko co klikniesz, w niej się zapisuje automatycznie, z wyjątkiem słownictwa z lekcji eTutora. Te ostatnie tam się nie zapiszą, jeżeli będziesz je dodawać, przerabiając daną listę. One są po prostu w tej lekcji - zawsze możesz do lekcji wrócić i ponowić naukę.
Słówka może wcale nie poginęły - te ocenione na 3 - 4 pokażą się w powtórkach za kilka dni.
Zajrzyj do zakładki "Moje testy" - tam są różne możliwości dodatkowych powtórek, utworzenia testów i z list lekcyjnych i z Twojej listy "lekcja 1".
B
barwa.jesienna
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za pomoc.
R
rabbuni

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki