ZALOGUJ SIĘ

Czy lepiej rozpocząć naukę od aktualnego poziomu zaawansowania czy od początku?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Jak waszym zdaniem powinienem sie uczyc ? Mialem przerwe w nauce ok 3 lat. robiac poczatkowy test wyszedl mi poziom A2. Powinienem zaczac ten poziom robicz czy lepiej wszystko od nowa ??
M
marszin

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Możesz przynajmniej przejrzeć zagadnienia z A1 a jak okaże się, że za proste jest to i w sumie wszystko wiesz, to nie ma sensu przerabiać całego A1. Chociaż może i dobrze powtórzyć, pod warunkiem, że słabo się pamięta. Bo tak to strata czasu, by przerabiać wszystkie lekcje z A1, choć wiele osób zaczyna od początku a powtórki nie zaszkodzą. Ja po przerwie zaczęłam od początku, bo wiele mi się już zapomniało, ale jakbym pamiętała, to chyba bym od wyższego poziomu zaczęła. Pozdrawiam.
V
Vanilkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, ja osobiście polecam zacząć od początku. To na pewno nie zaszkodzi. Ja będąc już na poziomie B zdecydowałem zresetować i zacząć od początku. Trochę trwa dłużej ale warto. No, ale decyzja należy do ciebie.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, również polecam zdecydowanie zacząć od początku, trochę może żmudne będą podstawowe zwroty, ale są i takie, które niby się pamięta, a tu nagle niespodzianka :) pamięć zawodzi... Warto również zacząć od początku, by utrwalić sobie wiedzę.
Powodzenia w nauce :)

Pozdrawiam
I
izabella-mail

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj - Też zdałam test na poziom A2 - I robię od początku A1 - czeka Cię dużo niespodzianek a przerwa 3 lata to troszkę jest - ja to dopiero po 10 latach mam co robić mimo że coś tam pamiętam i na A2 się zaklasyfikowałam ;) to okazuje się że leżę na niektórych podstawowych sprawach - no i słownictwa też sporo nowego - obok tego znanego ;) polecam jak poprzednicy zacząć od nowa i powodzenia ;)
motylica113

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, ja także proponuję od początku. Powodzenia.
R
Rohdar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki