ZALOGUJ SIĘ

pytanie dot. nauki na tym portalu

13 lat temu
Witam,

Najprawdopodobniej nie jest to odpowiednie miejsce na zadawanie takich pytań. Wszystkich, którzy uznają to pytanie za SPAM - przepraszam.

Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu. Ale nie jestem pewien tego w jaki sposób prowadzone są lekcje. Jak wszedłem do tego portalu zauważyłem tylko całą masę zakładek / linków, etc. Czy moja nauka będzie mogłabyć metodyczna? Czy system sam będzie rekomendował (lub narzucał) lekcje do przeprowadzenia i ich sposób? Czy też decyduję o tym wyłącznie sam. Czy jest jakiś test początkowy, który określić ma mój bieżący poziom?

Zależy mi bardzo na Waszych opiniach.
Z góry dziękuję

Mariusz
U
uklanskim

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Proponuję ci zacząć od pierwszej lekcji, by zobaczyć jak to wygląda. Możesz sam wybierać, które lekcje chcesz przerabiać lub przerabiać je po kolei. Szybko się przekonasz, na jakim jesteś poziomie i nad czym musisz pracować.
HandicapGuy

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszystko zależy od Ciebie, system w jakim pracujesz, w jakim tempie, jak często, jak dużo materiału przerabiasz na raz... Wszystko jest przez Ciebie kontrolowane. Nie ma obaw. Poza tym system zlicza Ci procenty odrobionej pracy zaplanowanej prze Ciebie na dany tydzień. Na serio polecam!!!
K
klaudia77

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proponuje napisać do moderatorów o przyznanie abonamentu do całego portalu za darmo. Wtedy przez tydzień masz dostęp do wszystkich funkcji i możesz sprawdzić czy taki system Ci odpowiada.
Tutaj kontakt
https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/
P
piotrek91s

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie polecam, nie znalazłam lepszego programu do powtórzenia swojej wiedzy i uzupełniania jej, naprawdę warto, korzystam kiedy mam czas, algorytm okresla poziom i pomaga go rozwijać. Powodzenia
gapa66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.