ZALOGUJ SIĘ

Zmiana sposobu wyświetlania rankingu w dziale pytania językowe

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Ranking użytkowników wyświetlany w kolumnie po prawej stronie w dziale Pytania językowe obejmuje teraz tylko punkty reputacji zdobyte w ciągu ostatnich 30 dni. Dzięki temu wyróżniane są osoby stale aktywne w serwisie. Jednocześnie zwiększa to szansę znalezienia się w rankingu dla nowych użytkowników, którzy dopiero niedawno zarejestrowali się w eTutor, ale biorą aktywny udział w dyskusjach.

Przy okazji poprawiliśmy nieco wygląd rankingów w zakładce Statystyki - liczby wyświetlane są teraz wyrównane do prawej, co zwiększa czytelność rankingu.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

OK, jednak po co zwiększać odstęp między kolejnymi użytkownikami/pozycjami... To oczywiście tylko moje odczucia estetyczne, jednak widzę, że graficzne zmiany i w forum/pytaniach, i w statystykach idą w kierunku 'rozciągania' wszystkiego w pionie. Bez tych przerw wyglądało to po prostu ładniej.

Z jednej strony zmieniacie nagłówek i jako zaletę wskazujecie, że "Zajmuje teraz mniej miejsca na ekranie, co jest szczególnie ważne dla użytkowników urządzeń o małych ekranach." a z drugiej robicie zmiany temu przeczące.

Nie denerwuję się tym, bo nie są to zmiany wpływające na proces uczenia się, jednak milej buszuje się na portalu wyglądającym lepiej niż gorzej. W moim odczuciu ta 'rozlazłość' (zwłaszcza w Statystykach, bo w Pytaniach wygląda to ciut lepiej niż zaraz po zmianach) jest po prostu brzydsza. Oczywiście dopuszczam myśl, że komuś może się to teraz bardziej podobać, jednak Wasza argumentacja dot. nagłówka nie idzie w parze z w/w zmianami. Szkoda, bo mi odpowiadała, widać wolę bardziej 'zwartą' strukturę ;)
knorwid
pako - Dziękujemy za uwagi. Odstęp jest konieczny, bo inaczej liczby dla poszczególnych użytkowników za bardzo się zlewają ze sobą. Na razie zmniejszyliśmy nieco czcionkę aby całość zajmowała mniej miejsca w pionie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo niedobrze się stało ,że z rankingu tego wypadła informacja o ilości zaakceptowanych odpowiedzi.Na tego zielonego ptaszka pracujemy,poświęcamy czas , aby usatysfakcjonować pytającego a Tutor wylewa dziecko z kąpielą.Proszę o przywrócenie tej informacji.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też jestem za przywróceniem informacji o ilości zaakceptowanych odpowiedzi. Jeśli ta informacja zniknęła to po co ten "zielony ptaszek"??
Jest tyle ważnych dla użytkowników etutora nierozwiązanych sugestii, a informatycy zajmują się upiększaniem strony co dla mnie ( mam nadzieję, że nie tylko) ma drugorzędne znaczenie.
dania57
ipon - Ja też uważam,że jeśli nie ma informacji o zaakceptowanych odpowiedziach to ta funkcja powinna zniknąć. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki