ZALOGUJ SIĘ

Jak mogę napisać wyrazy z obrazków, skoro nie pokazują mi się miejsca do napisania?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
nie mogę napisać wyrazów które są z pod znaków zapytania, które są w obrazkach, w lekcji 14.
nika8

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam,"po naciśnięciu przycisku "Dalej" pojawiają się ramki ze znakami zapytania.
Jest to nowa funkcjonalność w multireprezentacjach. U góry pojawia się pasek z głośnikiem i słychać nagranie lektora. Należy kliknąć na odpowiednią ramkę ze znakiem zapytania, zaznaczając wyraz, czytany przez lektora. Jeśli klikniemy na właściwą ramkę, zmieni ona kolor na zielony. Jeśli klikniemy na niewłaściwą, stanie się ona czerwona.
Po właściwym zaznaczeniu wszystkich elementów, automatycznie pojawi się zadanie z dodawaniem podpisów."

Cytuję odpowiedź etutor.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
nika8 - W poprzednich tak miałam lecz obecnie tak się nie dzieję ;/ - 11 lat temu
Gość - Próbowałem przed chwilą i działa tak jak pisze powyżej. Nie wiem jaką masz przeglądarkę. To jest nowa funkcjonalność i może na niektórych przeglądarkach nie działać zbyt dobrze.Ja mam przeglądarkę "google chrome". Gdyby dalej był ten problem, na dole strony jest link "Zgłoś sugestię" i tam należy to zgłosić.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Ewa-Sally - Wczoraj ta nowość początkowo działała tylko w Internet Explorerze, potem zadziałała mi także w Firefox. Być może trwają dalsze prace nad tym i dlatego się niektórym zacina. Może odświeżanie strony pomoże. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki