ZALOGUJ SIĘ

Jakie filmy do nauki z angielskimi napisami polecacie?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Gdzie można znaleźć filmy z napisami w j.angielskim ? Interesuje mnie poziom dla początkujących.
E
ewazeler

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

na youtube znalazłem kilka filmików które zawierają dodatkowo napisy, ale zaznaczam że nie są to filmy fabularne tylko przygotowane pod naukę języka - a więc scenki, omówienie kwestii gramatycznych itp. może Ci to coś pomoże?
pozdrawiam
greg
G
gool
karolka0812 - Możesz podać linka ? :P - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

http://www.youtube.com/watch?v=4OtsMMTRUWY
to jest serial dla uczących się języka, jest tak prosty, że nie trzeba go nawet oglądać z napisami
olasowa
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
absolwentka - Dzięki za linka. Pamiętam jak była "mniejsza" to oglądałam go w TVP 1. - 11 lat temu
olasowa - ja też :) jakieś 10 lat temu - 11 lat temu
Ewa-Sally - Pierwsze widzę, ale świetne. :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oglądałam odcinek [...]@English i jest bardzo pomocny. Na prawdę przyjemnie się go ogląda szukam gdzie mogę znaleźć wszystkie 30 odcinków ? A może ktoś wie ?
E
ewazeler

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może jest jakiś kurs lub stronka z ćwiczeniami i/lub tłumaczeniem tekstu do filmu ? Nie wiem czy warto zwracać uwagę na język - czy jest duża różnica między j.angielskim a amerykańskim ?
E
ewazeler
olasowa - jak uczę się słówek to widzę że różnic jest więcej niż można się spodziewać. ale przecież jakoś się między sobą dogadują, amerykańcy aktorzy grają w angielskich filmach i na odwrót- także odpowiadając na twoje pytanie, uważam że nie warto się przejmować. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za link do wszystkich odcinków [...]@English
E
ewazeler

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki