ZALOGUJ SIĘ

zbędne miejsca na notatki w słowniku "diki"

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Może ktoś jest w stanie wyjaśnić w jakim celu w słowniku "diki" pojawiły się ostatnio prostokątne miejsca na zapisywanie lub anulowanie notatek. To zajmuje dużo miejsca i okropnie przeszkadza w czytaniu tłumaczeń. Jeśli chcę wpisać notatkę, to robię ją w trakcie powtórek
J
Janina21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Właśnie w tym celu, by móc dodać/edytować notatkę nie tylko podczas powtórek. Na to, że tylko wtedy można było to robić (czekać aż algorytm powtórek sprawi, że element z notatką się pojawi) narzekano tu nie raz. Rozumiem, że masz inny pogląd, jednak nie rozumiem w jaki sposób ta ikonka "zajmuje dużo miejsca". Mnie to rozwiązanie ułatwiło zarządzanie notatkami, których w powtórkach mam całe mnóstwo. I - sądząc po wątku na forum - nie tylko mnie.
Przy okazji wielu nowości pojawiają się głosy sprzeciwu, po jakimś czasie jednak owe nowości okazują się czemuś służyć. Przy wielu racjonalnych głosach negatywnych eTutor w końcu reaguje. Jeśli pozwolisz sobie coś zasugerować, proponowałbym danie sobie trochę czasu na 'pobycie' z tą zmianą, a jeśli nadal będzie Cię to denerwować - wpisanie nowej Sugestii, by np. taka opcja pojawiała się tylko po wybraniu w ustawieniach.
Mimo różnic w poglądach na temat tej nowości pozdrawiam przedpołudniowo ;)
knorwid
Janina21 - Dzięki za szybką reakcję. Jednak ikonki wcale nie są małe i zajmują u mnie dużo miejsca, zwłaszcza jeśli mam zaznaczone powtórki kilku znaczeń tego samego słowa. Jak to jednak sugerujesz, być może wkrótce się do tego przyzwyczaję.
Nie sądzę, że są to różnice poglądów, tylko zwrócenie uwagi na coś nowego, co trzeba będzie może nawet polubić.
Pozdrawiam i życzę miłego przed- i popołudnia :)
- 11 lat temu
knorwid - Wiesz, mnie np. przeszkadzają czerwieniące się pytania na głównej stronie profilowej. Kiedyś pojawiały się tam tylko wątki z ostatnich kilku dni, teraz wskakuje tam KAŻDY nieprzeczytany (i z nową odpowiedzią). I wciąż mnie ta czerwień denerwuje, bo ten kolor powoduje u mnie jakiś stan 'alarmu'/poddenerwowania :)) Nie lubię, ale co zrobić. Może inni lubią ;) Pozdrawiam raz jeszcze!
p.s.) u mnie te ikonki są podobnej wielkości co głośniczek (odsłuch słówka/zdania), może zależy to od przeglądarki... nie wiem :/
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Janina21 - Myślę, że jeszcze wszystko przed nami :) - 11 lat temu
Janina21 - Przed chwilą rzeczywiście, zamiast wielkich prostokątów pojawiły się tylko małe ołówki i już jest O.K. - 11 lat temu
Janina21 - Dziękuję za ten dodatkowy link. A ja mam znowu duże prostokąty zapełniające duże fragmenty oglądanych stron. Chyba aby mi się nie nudziło przy powtórkach, które i tak mnie wykańczają psychicznie.
PS ten komentarz dałam też w innym miejscu. Pzdr. :)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki