ZALOGUJ SIĘ

Pomysł stworzenia opcji przeniesienia słówka z powtórek do folderu.

rok temuostatnia aktywność: 12 miesięcy temu
Witam, czy zostanie dodana funkcja, która myślę że przydałaby się nie tylko mi. Wygląda to tak, że obecnie słówka które dodaje i wyucze je do perfekcji, nadal są w powtórkach. I muszę ręcznie szukać po folderach (500 wyrazów) tych słów( bo nie ma opcji wyszukiwarki w folderze słówek) i je przenosić. A jest to dosyć monotonne. Super byłoby gdyby w oknie powtórki ( te trzy kropki z prawej strony) zostałaby dodana funkcja ,,przenieś słówko do folderu xyz" bo mam folder słówek wyłączonych z powtórek i dodaje tam słowa które już umiem. A kiedy ustawiam sobie powtórki rozłożone na 30dni. To mi się zaraz po paru dniach robi seria po 120-150 powtórek. I naprawdę schodzi się +40min żeby to zrobić. W moim przypadku gdzie cały czas dochodzą nowe wyrazy, a stare i wyuczone zabierają 60% miejsca w powtórkach dla tych nowych. Albo też w samym słowniku diki dodać funkcję która pokazuje w jakim folderze mamy dodane słowo, znajdujące się już w naszej bazie słówek.
WalczeZaNarnie

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zaznaczę raz jeszcze, obecnie to wygląda tak że trzeba wchodzić w foldery słówek i szukać w folderze xyz słowa X ręcznie. Kiedy ja mam w folderze 500 słów. A można to przecież ułatwić bo wraz ze zwiększającą się bazą słów jest więcej powtórek tych już wyuczonych które zawalają ,,algorytm" nowych do nauczenia.
WalczeZaNarnie

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej, samo przenoszenie słów między folderami dla mnie nie byłoby specjalnie przydatne, ale już wyszukiwarka ze wszystkich folderów łącznie to byłaby super sprawa, bo też łapię się na tym, że wiem, że mam coś gdzieś zapisane ale nie próbuję nawet szukać tego ręcznie w każdym folderze po kolei.
munk2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Taka zmiana byłaby chyba niezgodna z ideą aplikacji. Nawet, jeśli wydaje Ci się, że nauczyłeś się już elementu, to jeśli za jakiś czas go nie powtórzysz - zapomnisz. Algorytm decyduje o tym, kiedy to nastąpi. Można czasem mieć zastrzeżenia do jego działania, ale tak to jest. Ja np. sam nie wiem dlaczego niektóre słówka, wydawałoby się rzadko używanie i czasem niepotrzebne, niejako same wchodzą mi do głowy, a inne - mimo wielokrotnych powtórek wciąż zapominam lub mylę z innymi.
Ale kto wie, może i taka opcja przydałaby się. Niekoniecznie po to, aby te elementy wyłączać z powtórek, ale np. po to, aby tworzyć własne listy tematyczne.
darkobo
rok temuzmieniany: rok temu
WalczeZaNarnie - Tylko że ja np, mam tak że znam słowo z powtórki a później jak mam je gdzieś w tekście, to nagle już nie wiem co znaczy. Albo opcja z angielskiego na polski. To też czasem dziura. - rok temu
adrianna.wu - Opcja tłumaczenia z angielskiego na polski dostępna jest w Powtórkach specjalnych - https://www.etutor.pl/special-repetitions - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W sekcji "Twoje słówka" (https://www.etutor.pl/words/user-words) jest dostępna opcja przeniesienia elementów pomiędzy własnymi listami słówek. Należy wejść w wybraną listę własną, a na samym jej końcu będzie dostępna opcja "Przenoszenie elementów".

Po wybraniu tej opcji należy zaznaczyć, które elementy chcemy przenieść.

W ostatnim kroku proszę wybrać listę docelową, na którą chcemy przenieść wybrany element. Jeśli słowo ma być tylko przeniesione (nieskopiowane), to należy odznaczyć opcję "Skopiuj zamiast przenosić". I kliknąć "Przenieś/ skopiuj".
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.