ZALOGUJ SIĘ

Bezkarni i mało poważni kto ? zawistnicy?ludzie niskich pobudek?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Szukałam w archiwum nie znalazłam wątka na temat minusowania.Mam takiego sympatyka i nie tylko ja i uważam,że coś z tym trzeba wreszcie zrobić.Od dłuższego czasu angażuję się w dziale pytania ,bo jeśli umiem pomóć to wyszukuję poprawne odpowiedzi na zadawane pytania.Zwykle podaję linki albo żródło ,z którego czerpałam wiedzę.Nigdy nie przypisuję sobie tego,że te odpowiedzi, ot tak sobie piszę z głowy.Daleko mi do takiej wiedzy jaką mają np.quantum,wacek,DAD i wielu innych super mądrych odpowiadaczy.Nie mogę zostać obojętna na fanaberie jakiegoś malkontenta,który sobie mnie upodobał i konsekwentnie minusuje.Ja udzielając odpowiedzi chcę jak najbardziej rzetelnie zaspokoić oczekiwania zadającego pytanie a nie dawać pole do działania maniakom minusującym poprawne odpowiedzi.Problem jest szerszy i jeśli dojdziemy z Tutorem do konsensusu to tacy cudowni maniakalni minusowicze będą widoczni przy swoich minusujących akcjach.Tyle ode mnie ,będę dalej odpowiadała na pytania bo jest to wspaniała lekcja nauki angielskiego i mam nadzieję,że dzięki niej w przyszłości zamiast linków będę pisała z głowy tak jak wspmniani DAD,quantum,wacek i wielu,wielu innych wspaniałych,mądrych Kolegów z Tutora.Pozdrawiam.
ipon
Ewelina79 - I co, za taki temat chyba nie oczekujesz plusów? Jesteś bardzo emocjonalna, a emocje zawsze są złym doradcą. Każdy ma prawo minusować jeśli mu się coś nie podoba i dawać plusa jak mu się podoba i nie uważam żeby ktokolwiek musiał się z tego tłumaczyć. Uczymy się tu języka, a ty przejmujesz się jakimiś bzdurnymi minusami. Bądźmy poważni. - 11 lat temu
Asienka88 - W 100% popieram Ewelina 79. Jak na każdym forum każdy ma prawo być za lub przeciwko jakiejś wypowiedzi i ja tu w ogóle nie widzę problemu.
- 11 lat temu
anialew - Do Ewelina 79 i Asienka88 - Skoro tylko o naukę języka chodzi to po co zabieracie głos w tej kwestii, a jeśli chodzi o emocje - to tych którzy je mają cenię najbardziej. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Ewelina79 proponuję abyś nie była moim psychoanalitykiem czy jestem emocjonalna czy nie skąd o tym wiesz?Mnie się wydaje,że wogóle nie wiesz o czym napisałam,szkoda,że tak szybko wyrwałaś się ze swoimi dobrymi radami.Jestem bardzo rzeczowa,uczynna i mam ogromne poczucie sprawiedliwości.Jeśli autorzy pytań dają mi plusa lub zielone pole to znaczy,że moje odpowiedzi są merytoryczne.Twoja powyżej zamieszczona bardzo mnie rozczarowała.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - Widzę twoje wypowiedzi na tym forum i często zaczynasz tematy zupełnie niepotrzebne, nacechowanie właśnie dużą dawką emocji jakby ci ktoś wyrządził wielką krzywdę, dając jakiegoś głupiego minusa, stąd to wiem. Jeśli jesteś rzeczowa i uczynna, to zajmij się konkretami, czyli językiem angielskim, a nie śledztwem kto ci daje minusy. Nazywanie ludzi na forum języka angielskiego "bezkarnymi, mało poważnymi, zawistnymi i o niskich pobudkach", bo ci dają jakiegoś minusa, to chyba nie jest poważne, to jest śmieszne. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ewelina 79 śledczy i cenzor Ona wie ,które tematy poruszane przeze mnie są niepotrzebne...itd ...itp Ewelina 79 serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłego weekendu.Możesz mnie minusować ale sorry dialogu nie nawiążemy.
ipon
Ewelina79 - No i widzisz, ja nie chciałam ci sprawić przykrości, a ty znowu zachowujesz jakbym ci ulubionego kota zabiła. To ty chcesz się bawić w śledczego, żądasz ujawnienia kto cię minusuje i jak się już dowiesz, to co zrobisz? Coś ci ta wiedza da? To jest forum, różni ludzie się tu przewijają, różne opinie, z którymi się zgadzamy lub nie, ale jesteśmy tu w jednej sprawie - żeby się uczyć angielskiego i myślę, że na tym warto się skupić niż na tym, kto nam daje minusa, jak ktoś daje, to ma najwyraźniej powód. Mówisz, że jesteś rzeczowa, jakbyś była rzeczowa i konkretna, to byś takimi bzdurami nie zajmowała sobie głowy i zadawała pytania związane z jęz. angielskim. Tyle ode mnie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzisz Ewelina no co by napisać sama sobie wystawiasz laurkę.Twój tekst jest ewidewntnie negatywny do mojej osoby.Nie wiem jakie szkoły kończyłaś ale w każej uczyli Cię szacunku do adwersarza.Masz mnie za rzecz piszesz twoje,ci etc może to jednak Ty masz problem ,nie ja.Jeśli mnie obażaż robisz to w jakimś celu.Ale tutaj też obowiązuje dobre zachowanie
ipon
Ewelina79 - Jeśli ty nazywasz szacunkiem pisanie o ludziach, że są "bezkarnymi, mało poważnymi, zawistnymi i o niskich pobudkach", to gratuluję postawy. Laurkę to sobie sama wystawiasz swoim histerycznym zachowaniem tutaj. Temat uważam do usunięcia przez e-tutora. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja nikogo nie oceniam - ani tych, których bolą minusy, ani tych, którzy je stawiają - potrzebnie lub nie. Najlepiej by było do takich pierdół w ogóle nie przywiązywać uwagi. Lepiej poświęcić dwie minuty więcej nauce niż kłótniom, żalom i niepotrzebnym zmartwieniom :)
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Futbolowa tu nie chodzi o te minusy ale ludzie się starają grzebią gdzieś tam w archelogii. dotrą do sedna i minus.Mnie nie bolą te minusy ale boli mnie to.że czasami poświęcam no nie wiem 2 godz czasami tydzień szperam,szukam i trafiłam jest super odpowiedż i taki kwiatek .Futbolowa szkoda,że jesteś tak nieobecna na forum.Twoje komentarze niepowtarzalne a moje odczucia jeśli komuś pomagam,mam zielone pole i za chwilę tracę 30,40 punktówTo jest normalne?Pięknie piszesz po polsku ja też jestem maniaczką polskiego .Może mi pomożesz chcę mieć całą Krystynę Nepomucką pamiętnik pisany szminką gdzie to zamówić ,bo w necie niedostępna pozycja
ipon
futbolowa - Ja rozumiem o co Ci chodzi - to boli, kiedy człowiek się przykłada i stara, a w zamian obrywa po gębie. Przerabiam coś takiego w życiu codziennym - od niektórych po entym razie się odwracam, a przy tych, na których mi zależy po prostu zagryzam zęby i robię swoje. Najgorsze, co można zrobić, to okazać słabość. Nie pokazuj, że Cię minusy bolą, nie dawaj nikomu satysfakcji. Brak reakcji i robienie swojego, jest najlepszą metodą na uciszenie niektórych.

Co do książek - polecam antykwariaty i sieć Dedalus, jeżeli Allegro i inne miejsca w sieci się nie sprawdzają :)
- 11 lat temu
anialew - Nie chodzi o to czy minusy bolą czy nie i nie jest to związane z okazywaniem słabości. Po prostu wszyscy powinni być w porządku w stosunku do ludzi, którzy pomagają, a nie stawiać im minusy. Ipon zareagowała na taka praktykę, no i bardzo dobrze, a jej reakcja nie jest okazaniem słabości. Pozdrawiam

- 11 lat temu
futbolowa - Wiesz, to, że moim czy Twoim zdaniem tak nie jest, nie znaczy, że ci wszyscy wbijacze szpil myślą podobnie. Dla ludzi tego typu przykrość albo skargi drugiego człowieka są największą satysfakcją. Dopiero ignorowani nudzą się w tym, co robią i dają sobie siana. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cudowna Wróżko ile było na temat minusów nie chcę wracać,zainteresowani milczą a minusowicze działają.Niech działają.Kocham Nepomucką w każdej internetowej księgarni pozycji brak.Mam 3 tomy bo jakaś gazeta dodawała mama przysłała ale się postawiłam jak jest w Polsce to i wszędzie no i się pomyliłam.
ipon
futbolowa - Pamiętam, że dodawali je do Przyjaciółki. A często to gazetowe prenumeraty znajduję właśnie w Dedalusie. W dodatku po dużo niższej cenie niż okładkowa. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon nie przejmuj się tak w koncu masz prawie 6 tys pkt:) To fakt, że się starasz i jeseteś aktywna, Żeby zrekompensować Ci cudze szkody zawsze bedę dawał ci plusiki jak tylko zobacze Twojego posta. głowa do góry i nie poddawaj się w swojej chęci pomocy innym. Pozdrawiam serdecznie
rupcio
Ewa-Sally - Niezależnie od treści? ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon ci jak ich trafnie określiłaś "maniakalni minusowicze" robią "krecią robotę" i zawiść jest ich domeną. Ja, podobnie jak Rupcio popieram posty ludzi, którzy pomagają, a więc Twoje i tego będziemy się trzymać. No i oczywiście popieram pomysł żeby tych "maniakalnych" minusowiczów upubliczniać.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam wam testy sprawdzające wiedzę z angielskiego, zostały dodane parę dni temu do naszych lekcji zamiast snucie teorii spiskowych kto daje minusy, a kto nie. Testy są świetne. Ja daję minusy i plusy kiedy uważam to za stosowne i nie ma to nic wspólnego z zawiścią, po to zostały tu dane takie funkcje żeby z nich korzystać, ale za merytoryczną odpowiedź na temat języka angielskiego jeszcze nigdy nie dałam minusa, ale za bełkot bez sensu tak.
Ewelina79
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@ipon

Zostałem niejako wywołany do tablicy, przypadkowo.
Zestawienie mnie z wackiem i quantumem jest absolutnym nieporozumieniem. Moja wiedza na temat gramatyki jest naprawdę na niskim poziomie i nie boję się do tego przyznać. Po prostu tak jest. Dlatego doceniam jak ktoś w pytaniach językowych pomaga bezinteresownie innym. Taka postawę należy chwalić.

Mnie jednak także zdarza się klikanie minusów i nie zamierzam z tego rezygnować. Nie lubię nic nie wnoszących postów archeologów, którzy w temacie sprzed dwóch lat dopisują jedyne że się zgadzają. Nie lubię tego jak ktoś źle weryfikuje nagrania czy podaje złą odpowiedz na zadanie pytanie językowe.

Stawianie plusów jest oznaką docenienie czyjeś pracy, ale także potwierdzenia że zgadzasz się z opinią innego użytkownika. Tak samo jak z minusem. Dlatego ode mnie też dostałaś kiedyś jakieś minusy, bo absolutnie nie zgadzałem się z prowadzoną przez Ciebie retoryką (zresztą wiesz o jaki temat chodzi zapewne).

Stawianie komuś minusa tylko dlatego że się kogoś nie lubi, jest po prostu niedojrzałe. Proponuję abyś się tym nie przejmowała. Ci którzy pytają i proszą o pomoc, zapewne nie stawiają Tobie tych minusów. Oni potrzebują między innymi Twojej właśnie pomocy.

pozdrawiam
DAD
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
ipon - Dziękuję bardzo za Twój komentarz DAD. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@ipon

Ponieważ temat powraca co jakiś czas i nadal Panią niepokoi, przeanalizowałem oceny, jakie otrzymała Pani za swoje wypowiedzi od początku tego roku. Spośród wszystkich ocen, głosów na minus było niecałe 10%. Co bardzo istotne, oceny te były przyznawane przez różne osoby. A co najważniejsze, osoby te oceniały inne Pani wypowiedzi na plus. Zatem nie możemy potwierdzić Pani przypuszczeń, że jedna osoba minusuje Pani wypowiedzi.
Proszę również pamiętać, że tak jak istnieje wolność słowa (oczywiście w granicach kultury), tak samo każdy ma prawo do własnej oceny danej wypowiedzi.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem ostatecznie tę kwestię. Gdyby jednak miała Pani dalej jakiekolwiek wątpliwości, proszę o kontakt mailowy bądź poprzez prywatną wiadomość.

Pozdrawiam
Z
zolty
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
ipon - Dziękuję za odpowiedż. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na dole strony jest informacja :Kliknij ikonę [V] obok odpowiedzi, którą chcesz zaakceptować. Zarówno Ty, jak i autor odpowiedzi otrzymacie dzięki temu dodatkowe punkty reputacji.Informacja jest ikonek przy pytaniach brak.Kiedyś były,teraz nie ma .Na forum jest jedna odpowiedż oznaczona zielonym prostokątem.Parę dni temu wysłałam to pytanie do Tutora ale nie otrzymałam odpowiedzi.Może ktoś z Was ma jakieś informacje odnośnie akceptowania odpowiedzi na Forum bo jeśli ta funkcja nie jest obecnie możliwa to po co informacja na dole strony.Z góry dziękuję za odpowiedż.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - Na forum nie ma żadnej informacji na dole o akceptacji odpowiedzi na forum, a zaakceptowane pytanie, które znajduje się na forum, zostało przeniesione z działu pytań, gdzie się akceptuje odpowiedzi, informacja o przeniesieniu znajduje się w tamtym wątku. - 11 lat temu
knorwid - @ipon - masz rację, ta informacja dla autora wątku zamieszczanego na Forum nie jest potrzebna. Nie można akceptować żadnej odpowiedzi na tym naszym Hydeparku. Pisałem już kiedyś o tym, ale widać zginęło w gąszczu spraw. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

knorwid dzięki za odpowiedż bo dzięki Tobie wróciłam do reala.Pare miesiecy temu jak wcisnęłam hasło moje pytania to miałam tylko forum i zielone ptaszki.Dziwne,że ja mam na dole strony informację o mozliwości kliknięcia ikonki V a Ewelina 79 jej nie ma.Dostałam dzisiaj kuriozalną odpowiedż od Marcina Kowalczyka z Tutora,że opcji zielonej ikonki nie ma ok ,ale informacja- tu posiłkuję się wklejką z mojej strony bo nie chcę być gołosłowna,-jest i bije po oczach nadawca Tutor nie ja :Kliknij ikonę [V] obok odpowiedzi, którą chcesz zaakceptować. Zarówno Ty, jak i autor odpowiedzi otrzymacie dzięki temu dodatkowe punkty reputacji.Cały czas piszę o Forum nie o dziale pytania.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
knorwid - Info, o którym piszesz jest widoczne tylko dla autora wątku. Ewelina nie może go widzieć, bo -jak dotąd- nie była autorką żadnego wątku na forum. Sprawdziłem. Zatem opcji dla autora wątku na FORUM nie ma, ale info o opcji jest ;) Ja nauczyłem się to już 'pomijać wzrokiem' ;)) - 11 lat temu
ipon - Może mam omamy ale jak patrzę na stronę ogólną forum to widzę pytanie efogt.To pytanie ma zielony prostokąt bo dostało akceptację.Moje wszystkie pytania na forum jak je wyświetlałam też miały zielone pola.Coś się jednak zmieniło próbuję to wyjaśnić i nic.Była możliwość akceptacji,teraz nie ma więc po co ta bzdurna informacja na dole strony.Proste pytanie. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Ewelina79 - To sprawę wyjaśnia w takim razie, gdyż nie założyłam na forum żadnego tematu, wolę zadawać pytania dot. ang. zamiast zakładać jakieś bzdurne tematy i wyzywać ludzi, swoją drogą ciekawe dlaczego e-tutor nie usunął tego tematu jeszcze. Pytanie efogt jest zaakceptowane, bo właśnie pochodzi z działu Pytań, tam zostało zaakceptowane wcześniej, a potem zostało przeniesione na Forum, o czym wcześniej już napisałam. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki