ZALOGUJ SIĘ

Jak odnależć moje pytania? szukam i szukam

zmodyfikowany: 13 lat temu
Dziś rano gdy weszłam na portal zobaczyłam, że mam dwie wiadomości. To nie był nikt z moich znajomych więc pewnie są to odpowiedzi na moje pytania ,albo komentarze. Otworzyłam zakładkę- pytania - wybrałam możliwość - tylko moich pytań i co i nie potrafię znaleźć szukam już od kilku chwil. Czy jest jakiś" dings" by od razu wyświetlały się te do których przyszły odpowiedzi?
:):)
spirulinka
DAD - NO i tutaj jest problem właśnie :(
Jak odpowiadasz w kilku wątkach, a czasem nie ma cie ze dwa dni, to juz jest mega problem. To ju zbylo zglaszane kiedys, ale nic z tym nie zrobili.
- 13 lat temu
spirulinka - Znalazłam, odpowiedzi dotyczyły nie pytań ,ale tekstów, które zamieściłam na forum publicznym, ale dalej uważam , że jeżeli są nowe odpowiedzi na pytania, powinny się wyświetlić jako pierwsze :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witaj,
Ja to robię tak, że klikam na stronie profilu na napis o reputacji.W twoim wypadku "profesor".Otwiera się następna stronka, klikam zakładkę pytania i mam wszystkie moje.
wacek6713

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jak pisze Wacek, dopowiem tylko, że jak wejdziesz w zakładkę Pytania/Teksty/Nagrania/Forum to możesz też znaleźć wątki w których dodałaś komentarz.
Przydatne jak czegoś nie można znaleźć:)
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.