ZALOGUJ SIĘ

Jak dlugo czekam na odpowiedz na moje pytanie..

13 lat temu
I
irog

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W tej chwili czekasz ok.5 godzin...
Jokasta
TopMan - Hehe, pyskata jestes. - 13 lat temu
KazimieraB - sprawdzałam i irog nie zadała żadnego pytania - to jak Jokasta ma na nie odpowiedzieć - nawet Ty nie możesz, pozdrawiam - 13 lat temu
TopMan - Drogi(a) irog,

1.Musisz zadac pytanie,
2.Czekasz tak dlugo az ktos odpowie,
3."Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie. "

Powodzenia
- 13 lat temu
TopMan - Jokasta, pamietaj by aktualizowac swoja wypowiedz.
Teraz okres oczekiwania to ponad 18 godzin:)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
Jokasta - mija 20 godzina...poza tym efogt ma rację, jesli masz jakieś pytanie to je zadaj,a napewno ktoś Ci pomoże. - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej:)
Wszystko zależy od wielu czynników. Nie raz jest tak że możesz czekać na odpowiedź 5 minut a czasem się zdarza że któryś z nas uczniów odpowie dopiero po kilkunastu godzinach czy nawet dniach. Wszystko zależy od dobrych chęci uczniów , od poziomu trudności danego pytania. Nie raz jest też tak że niestety nikt nie udzieli odpowiedzi na zadane pytanie:) Najlepiej zadaj po prostu pytanie jeśli masz z czymś trudność. Jeśli będę potrafiła Ci pomóc i będę znała na nie odpowiedź postaram się pomóc jak najszybciej. No i mam nadzieję że ktoś z bardziej doświadczonych uczniów też postara się udzielić odpowiedzi.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
P.S. Plusik dałam Ci aby zachęcić Cię do zadania pytania, nie należy się krepować:) Głowa do góry. Jeszcze raz pozdrawiam.
E
efogt
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki