ZALOGUJ SIĘ

Zależność między listami własnymi a eTutorowymi

11 lat temu
W sytuacji jak przerobie listę z eTutora i dodam z niej do powtórek 10 słówek, a następnie zrobię sobie swoją listę z tymi 10 słówkami i wyłączę tą listę z powtórek to powtórki dalej są.

Druga sytuacja: jak najpierw zrobię listę 10 słówek, a później przerobie listę na której one się znajdują to w trybie nauka już się te słówka nie wyświetlą bo są już w powtórkach.

Pytanie brzmi, co będzie jak w 2 sytuacji wyłączę własną listę z powtórek. Czy w liście eTutorowej słówka, które się nie wyświetliły (więc nie dodałem ich do powtórek w trybie nauki tej listy) będą dodanie do powtórek czy znikną razem z moja listą.

Mam nadzieje, że ktoś zrozumie o co mi chodzi :D

Dzisiaj trochę dodawałem list ze słownika i gubię się w tym kiedy to wchodzi do powtórek, a kiedy nie. Dziwne jest tez to że mam własną listę wyłączoną z powtórek, a mimo to w słowniku pokazuje się czerwone kółko, które sugeruje, że słówko jest powtarzane (na liście, elementy w powtórkach te elementy się nie wyświetlają)... wychodzi na to że nie można sobie zrobić listy, której nie będziemy powtarzać.
P
Pixem

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki