ZALOGUJ SIĘ

Powtórki problem nie umiem ich podzielic żeby na dzien mi sie wszystkie powtarzały

11 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam mam taki problem odnosnie powtórek nie wiem jak je rozłozyć mam ich dużo a pokazuje mi że na dzien mam tylko 3 chce żeby codziennie powtarzały mi sie wszystkie nie wiem jak to zrobic prosze o pomoc...
paula22mm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zajrzyj najpierw w 'statystyki'>>'kalendarz' i zobacz sobie jak Ci się rozłożyły powtórki na kolejne dni. Jeżeli chcesz zwiększyć częstotliwość ich pojawiania się wejdź w 'profil' pod miejscem gdzie pokazuje Ci się liczba dni do końca abonamentu masz 'ustawienia' wejdź w nie i zmień sobie częstotliwość powtórek na wysoką, powtórki będą Ci się pojawiały częściej. Nie da się tak zrobić,że te same powtórki będą Ci się pojawiały codziennie ;) i uwierz mi szybko byś zrezygnowała z takiego systemu nauki,zwłaszcza po uzbieraniu kilkuset słówek. Jeżeli chcesz możesz oceniać elementy w powtórkach na 1 wtedy też powtórki będą się pojawiać częściej. Możesz również utworzyć sobie test ze swojej listy słówek w 'moich testach' i wtedy będziesz mogła klepać te same powtórki nawet 5 razy dziennie. Pozdrawiam ;)
P
Poziomek
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
paula22mm - dzieki wielkie za odpowiedz w kalendarzu mam 3 powtórki na dzisiaj a ogólnie dodanych elementów do powtórek mam 89 .. nie wiem jak je rozłozyc żeby powtarzały mi sie cześciej i wiecej a nie tylko te 3 ,a w tych testach cwicze bo powtórek nie umiem sobie ustawic jestem tutaj kilka dni dlatego nic nie wiem ;d - 11 lat temu
Tez_ja - Jesteś dopiero kilka dni, więc i słówek Ci się jeszcze nie uzbierało. Poczekaj kilka tygodni a zobaczysz co się podzieje. Oczywiście jeżeli będziesz codziennie dokładała sobie nowe słówka (nie radzę jednak więcej nowości jak 20-25). - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Gość - Ilość dokładanym słówek do powtórek zależy od wielu czynników. Między innymi od wieku. W wieku młodszym dużo łatwiej jest zapamiętać coś nowego. A po drugie to są słówka których się nauczysz szybciej, niż całych zdań itd. Zależy też od czasu jakim się dysponuje. Najważniejsze moim zdaniem jest systematyczność. A reszta to sprawa indiwidualna. - 11 lat temu
paula22mm - No tak tylko , że ja mam juz 100 powtórek dodanych i codziennie nowe dochodzą mi a zaplanowanych na dzisiaj mam tylko 2 powtórki i tylko one mi sie wyswietlaja , chodzi mi o to żeby wyświetlało sie ich na dzień wiecej a nie tylko dwie ... nie wiem może coś tam powciskałam nie tak i dlatego pokazuja mi sie tylko dwie . Zalezy mi na tym , żeby kazdego dnia powtarzało mi sie wiecej tych powtórek tych starych i tych nowych nie tylko dwie bo to bez sensu , i nie wiem jak to zmienić. - 11 lat temu
Gość - Nie znam dokładnie jak działa algorytm rozkładania powtórek, ale dla przykładu ja mam dodanych powtórek ok. 12400 a w kalendarzu na dany dzień jest od 150 do 400, czyli ok. 2-3%. U ciebie 2 powtórki na 100 to jest 2%. Może przestań się tym przejmować i zacznij dodawać więcej do powtórek i wtedy ilość powtórek dziennie też będzie większa. A poza tym masz jeszcze testy i ćwiczenia oraz lekcje. Jak będziesz dokładała dość dużo do powtórek to przyjdzie czas że będzie powtórek za dużo na dany dzień. Zależy od tempa nauki i stopnia znajomości języka.

Powodzenia.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
paula22mm - ok dzieki wielkie za odpowiedzi pozdrawiam ;) !! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Poziomek ma całkowitą rację. Warto posłuchać jego rady.

Powodzenia.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki