ZALOGUJ SIĘ

Płynne mówienie po angielsku sposoby

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam
Mam taką sprawę
Zastanawiam się czy osłuchanie się z językiem daje jakiś efekt w płynnym mówieniu po angielsku
A jeżeli to są jakieś dwie odrębne kwestie to jak najszybciej nauczyć się posługiwać językiem?
Jakie są wasze sposoby na poprawienie speekingu
pozdrawiam
S
solark

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zależy czy płynne mówienie to dla Ciebie poprawna wymowa czy swobodna konwersacja. Jedno i drugie należy praktykować, żeby dojść do biegłości. Jeśli chodzi o wymowę można ją ćwiczyć na tutorze w lekcjach ze speakingiem. Ja odsłuchuję kilkakrotnie czytankę potem staram się ją możliwie najwierniej przeczytać (zazwyczaj kilkakrotnie). Natomiast jeżeli chcesz swobodnie rozmawiać a masz już jakiś zasób słów i gramatyki to najskuteczniejszą metodą są konwersacje. Moje doświadczenie to nauka tutaj słówek + gramatyki, czytanie po angielsku tego co mnie interesuje a w celu uczenia się mówić płynnie jedno spotkanie w tygodniu z native speakerem (jest na tyle ciekawym rozmówcą, że na konwersację chodzę z przyjemnością).

Swoją drogą twórcy e-tutor mogli by wprowadzić opcjonalnie odpłatne konwersacje online. Zakładam że mają odpowiednią kadrę więc zawsze byłaby to możliwość rozszerzenia swojej oferty.
hilbert
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki