ZALOGUJ SIĘ

Proszę o pomoc- gdzie i dlaczego znikają słówka z powtórek jeszcze nie przerobione!!!

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Nie rozumiem pewnej rzeczy...
wczoraj kiedy kończyłam już lekcje miałam w powtórkach około 400 słówek a dziś mam ich 70... zauważyłam już któryś raz, że znikają, ale nigdy taka ilość!! ;/
Gzie ich szukać i czemu tak się dzieje?
Nie lubię powtarzać od razu, bo mam je w głowie zaraz po nauce, wolę usiąść następnego dnia i sprawdzić ile mi w tej głowie zostało i wtedy powtarzać, ale nie mam co... :(
K
Katasia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Być może chodzi o:

"Uwaga: Dodatkowe powtórki elementów ocenionych na 1 lub 2 nie przechodzą na następny dzień. Oznacza to, że jeśli powtórki te nie zostaną wykonane do północy w dniu, w którym nastąpiło wystawienie negatywnej oceny dla danego elementu, to dodatkowa powtórka dla tego elementu zostanie skasowana z kolejki powtórek. W takim przypadku element będzie powtarzany kolejny raz dopiero w dniu, który wyliczył nasz algorytm."
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję! Pewnie o to chodzi... a ja specjalnie jak czegoś nie pamiętałam dawałam 1, by powtórzyć następnego dnia, tak celem utrwalenia... no szkoda... nie doczytałam.. ;/
K
Katasia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki