ZALOGUJ SIĘ

co to jest?,nic nie rozumiem,prosze o wytlumaczenie

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
czy to jest po niemiecku?,jaki sens?
F
fiorella
slawek4 - Zgadza się, też się zastanawiam. Nie wiedziałem, że uczę się niemieckiego. - 12 lat temu
Gość - Zdaje się, że podczas ostatnich zmian do kursu wdarło się trochę błędów. Najlepiej zgłosić to przez link "Zgłoś problem", który jest na dole strony danej notki gramatycznej. - 12 lat temu
efogt - Dla mnie jest to sygnał że etutor w końcu przygotowuje kurs języka niemieckiego:)Taką mam nadzieję:) - 12 lat temu
Gość - Też czekam, ale nie jestem taką optymistką. Ta notka dotyczy zagadnienia z języka angielskiego, tylko wyjaśnienia są po niemiecku. Krótko jestem na etutorze, ale wydaje mi się że może chodzić o coś innego. Mimo wszystko mam nadzieję, że kurs niemieckiego też się w końcu pojawi. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Otus - Etutor po prostu chce uczyć Niemców angielskiego. Wspominali kiedyś o tym. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

http://www.etutor.de/ :)

Ciekawe. W IE mam pełne niemieckie menu, a w CHROME mam tylko kilka tekstów. Dziwne.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
efogt - U mnie i w 'firefoxie' i w IE po niemiecku.... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Slang - Homeboy and homegirl czyli slangowe ziomal i ziomalka.Tłumaczenie rodzaju męskiego i żeńskiego rzeczowników takich jak wdowa i wdowiec,ksiądz i zakonnica itp po niemiecku.
G
grelam6

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ten element lekcji został już poprawiony. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
K
k.stencel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki