ZALOGUJ SIĘ

Czy ktoś z Was zdawał egzamin językowy w serwisie eTutor?

13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
moze ktos z WAs probowal zdawac egzaminy na tej stronce?prosze o odpowiedz
astakowal85
TLK - brak linku -:( - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zapewne chodzi o te egzaminy:

https://www.etutor.pl/egzaminy/

Biorąc pod uwagę cenę i fakt, że taki egzamin praktycznie nic nie daje.
Tzn. tam gdzie urzędowo, bądź z powodu innych wymagań konieczne jest udokumentowanie znajomości języka istnieje zamknięty katalog dokumentów ją poświadczający.
Myślę, że większość woli dołożyć drugie 169 zł i zdać egzamin uznawany w większości miejsc. Inna sprawa, że na taki egzamin trzeba się stawić fizycznie, a nie wirtualnie.

Podsumowując - sama idea i egzamin do pewnych zastosowań jest ok., Jedynie, że się tak wyrażę, (w stosunku do jego akceptowalności) cena jest co najmniej o 2/3 za wysoka. Znam serwisy do nauki angielskiego, w których certyfikat można otrzymać po uzyskaniu 60% wyniku i zapłaceniu kilkunastu złotych za wydrukowanie i wysyłkę pocztą.
R
radmar2
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Czyli na egzamin w etutor trzeba się stawić osobiście, bo nie rozumiem? Na stronce pisze, że zdaje się online... Bardzo mnie to interesuje, bo chciałabym podejść do tego egzaminu, ale nie wiem, czy jest sens. Jak wygląda taki egzamin? zdawał ktoś? I jak wybrać poziom tego egzaminu? Bo jestem na B2, ale chciałabym zdać C1 i nie wiem, czy dam radę... Prosze o rady. :)
N
naaatasha1
ArchiCzerwin - Polecam potrenować angielski jeszcze trochę, odłożyć kasę i podejść do egzaminu CAE. Wprawdzie trochę kosztuje, ale naprawde warto, bo certyfikat jest uznawany w wielu miejscach, a sam egzamin jest wieloczęściowy i dobrze sprawdza znajomość języka. - 12 lat temu
absolwentka - Moje pytanie trochę z innej beczki, a mianowicie po co Ci taki certyfikat? Pytam, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przydatnością takowego papierka. Z ciekawości wpisałam zapytanie w wyszukiwarkę. W odp. wszystko dot. albo pracy albo studiów w innym języku. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Do czego taki papier przydaje się jeszcze? Dodam, że prócz pojedynczych pracodawców, którzy się trafili w trakcie szukania przez mnie pracy i Pani w UP, nikt więcej mnie nie pytał czy posiadam jakiś papierek potwierdzający znajomość języka obcego. - 12 lat temu
ArchiCzerwin - Korzyści płynące z posiadania certyfikatu CAE są niezliczone. Przede wszystkim poświadcza zaawansowaną znajomość angielskiego przy staraniu się o pracę. Nawet jeśli pracodawca nie pyta wprost to przecież widzi to w CV i działa to na plus. Poza tym pomaga przy staraniu się o różne wyjazdy zagraniczne czy staże. A dla studentów daje dodatkowe punkty przy staraniu się o stypendia czy studia doktoranckie. - 12 lat temu
ArchiCzerwin - Nie wspominam już że sam w sobie daje ogromną ilosć satysfakcji, a egzamin jest doskonowałym sposobem na sprawdzenie co naprawdę się potrafi z angielskiego. Warto, żeby kilkuletnią naukę języka ukoronować takim egzaminem :) - 12 lat temu
absolwentka - Dziękuje za wypowiedź. Osobiście nigdy nie odczułam braku certyfikatu w trakcie szukania pracy. Pracodawca zawsze sprawdza znajomość języka, jeśli jest on potrzebny. Ja sobie chyba daruje. Myślałam o taki certyfikacie z języka niemieckiego, ale już się zapisałam na studia. Jak opanuje angielski to pewne temat w mojej głowie powróci;) Pozdrawiam! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.