ZALOGUJ SIĘ

Książka do nauki hiszpańskiego.

zmodyfikowany: 3 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Hola! Jestem nowa na tej platformie, stąd też moje pytanie. Czy do nauki hiszpańskiego korzystacie tylko z etutora czy jeszcze z jakichś dodatkowych książek? Jakie książki polecacie dodatkowo do nauki tego języka?
S
studentka_medycyny
AgataO94 - Hej! Ja korzystałam na poziomie A2 dodatkowo z "Hiszpański na lekko" (ale można spokojnie już nawet od A1). Bardzo ładnie wydana książka, więc cieszy oko, i napisana bardzo przyjaźnie pod Polaków uczących się hiszpańskiego. Powoli na poziomie A2 zaczynałam korzystać z ksiazki "Gramatica basica del estudiante de español", i jest bardzo w porządku, ale mimo wszystko bywa tak, że słówka tam są za trudne, wiec co z tego że rozumie się strukturę gramatyczną skoro nie mozna rozwiązać zadania, bo nie rozumie się jego treści, dlatego w sumie dziwi mnie, że jest dedykowana już od poziomu A1. Dodatkowo mam też lektury uproszczone i jeszcze kilka innych podręczników, które dopiero zaczynam testować. - 3 miesiące temu
AgataO94 - Ogólnie jak startujesz od zera to wydaje mi się, ze poziom A1 na etutorze wystarczy sam w sobie, niekoniecznie trzeba to rozszerzać książkami, ale warto oglądać np jakieś proste filmiki na youtube, żeby osłuchać się z wymową (ja np. wpisuję po haśle i dopisuję español i poziom) i seriale z napisami po polsku. - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki