ZALOGUJ SIĘ

JEZYK HISZPANSKI - moje urodzinowe marzenie.

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Dzisiaj sa moje urodziny. I zauwazylam, ze na tej platformie jestem juz od dziewieciu lat. Wiele razy tutaj powracalam do systematycznej nauki. Teraz mam wiecej czasu i rzeczywiscie ucze sie Angielskiego systematycznie. Marzy mi sie jeszcze nauka jezyka Hiszpanskiego. I nie moge sie zmobilizowac, by uczyc sie go na innej platformie.
Blagam! Etutor.pl pieknie sie rowija! Uwielbiam go ! A JEZYK HISZPANSKI gdy pojawie sie tutaj, bedzie moim wielkim spelnieniem marzenia! Zycze sobie i Wam tego.

Barbara
barbarakurek
cechaem - Dołączam się do wniosku o uruchomienie hiszpańskiego na eTutorze. Możliwie w nieodległym czasie! - 7 lat temu
Shay - Ja również wykupiłabym w ciemno hiszpański na E-tutorze! - 5 lat temu
nkid - Czy nastąpiła jakaś zmiana planów odnośnie języka hiszpańskiego? Może ktoś coś wie?
Wystarczyłoby do poziomu B1 chociaż.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 27

Również marzę o hiszpańskim na eTutorze.
Choć nie wiem, czy chciałbym czekać do kolejnych urodzin Barbary.
Dołączam do życzeń!
P
piotrjkwiatkowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Platforma Etutor jest tak dobra, ze mogla by osobom anglojezycznym pomagac w nauce hiszpanskiego.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo popieram tę prośbę - a może jeszcze w przyszłości i francuski? Ta platforma jest rzeczywiście wspaniała - polecam ją wszystkim dookoła.
N
ntc99

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hiszpański byłby wspaniały :)
sycha

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również czekam i wnioskuję o hiszpański:)
E
e.stanislawczyk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziekuje serdecznie wszystkim. Ludzie zglaszajcie sie, jesli na tym jezyku wam zalezy. Pokazmy, ze wlasnie HISZPANSKI chcielibysmy widziec na tej platformie obok Angielskiego.
barbarakurek
futbolowa - Zgłaszamy to od lat, całymi tłumami. Kiedyś nawet pojawiła się informacja, że hiszpański będzie, ale potem się z niej wycofano. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również poproszę. Byłoby to wspaniałe uzupełnienie niemieckiego i angielskiego.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hola,
Espanol es muy bien!
P
ppawlowski6
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja z uporem maniaka mowie Wam, ze jezyki przyszlosci to arabski i mandarynski. Dzieci w angielskich przedszkolach i szkolach (tych prywatnych) ucza sie mandarynskiego.
Ale inne jezyki jak francuski, wloski czy hiszpanski tez warte sa nauki...
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też byłabym wniebowzięta, gdyby pojawił się tutaj język hiszpański. Widać, że etutor to porządna platforma i można uczyć się tu w różnoraki sposób. Jeżeli chodzi o j.hiszpański to korzystałam z dwóch różnych stron, ale żadna z nich nie będzie tak dobra do nauki, jaki byłby etutor.

Hiszpański to najpiękniejszy język na świecie! :) :) :) :)
Tattoo94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

espanol por favor
C
chicomalo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To Marzenie jest wspaniałe, ale niestety firma Lang media boi się ryzyka rynkowego, szkoda.
Nie rozumiem dlaczego nie chcą podjąć tej misji edukacyjnej. NIE szukają pieniędzy w ministerstwach - król hiszpański nie jest geniuszem, ale ma sensowną żonę - mogliby pomóc. Szkoda że nie ma hiszpańskiego. Nawet zadeklarował my symboliczną składkę na fundusz edukacji hiszpańskiego.

Ale przynajmniej nas nie oszukują obiecankami.

Español por favor. Macie know how.

Może stanie się cud.
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może kiedyś cud się stanie :/
M
mgent

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I ja wierze w ten cud. Mam wrazenie, ze z etutor.pl jestem zwiazana na stale. I wierze, ze przyjdzie taki dzien w ktorym rozpoczne nauke jezyka hiszpanskiego wlasnie tutaj. Bede cierpliwie czekac, nawet do mojej siedemdziesiatki.
barbarakurek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Barbaro. Dzięki że nie dajesz umrzeć moim nadziejom.
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też cały czas czekam i mam nadzieję, że się doczekam języka hiszpańskiego :)
S
Ste
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla wszystkich chcacych sie uczyc dwoch jezykow obcych naraz. Polecam stary ale bardzo ciekawy film "Los Olvidados" / "The Young and the Damned" z 1950 roku. Jeden z 1000 filmow, ktore trzeba zobaczyc w zyciu.
https://www.youtube.com/watch?v=DX1uyJUa1o8
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też jestem za hiszpańskim! Byłoby super! :)
karlottta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja wręcz błagam o to, żeby pojawił się język hiszpański!
Próbowałam uczyć się go na różnych platformach, ale żadna nie dorównałaby temu, co mogłby zrobić etutor.
Tattoo94
piotr.grela - Etutor jest najlepszy. Zadna inna platforma ani metoda. Jest Supermemo ale nie ma w nim mozliwosc wlasnych wprowadzania notatek i te opisy slow czy zwrotow sa czasami bardzo mylace a nawet nie calkiem poprawne.
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
Tattoo94 - Szkoda, że więcej ludzi nie udziela się na forum. Może gdybyśmy się zebrali 'do kupy' to dalibyśmy radę przekonać administrację do dodania kolejnego języka (: - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam . Również bardzo proszę o język hiszpański. To drugi jezyk po angielskim który bardzo chcialabym się nauczyć a nie wyobrażam sobie nauki w innym miejscu niż eTutor. Bardzooo proszę wprowadzenie tego języka
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakby nie patrzył język hiszpański jest drugim (po języku chińskim) najbardziej używanym językiem na świecie. Wyprzedza nawet język angielski!
Idąc tym tropem można dojść do wniosku, że władając językiem angielskim i hiszpańskim, ma się otwartą dla siebie większą część świata.
Z jednej strony rozumiem, że etutor zainwestował w rozwój języka niemieckiego - ze względu na rynek pracy i jego większą popularność w Polsce (w końcu Niemcy są naszymi sąsiadami), jak i fakt że Niemcy są o wiele bogatszym krajem od np. Hiszpanii. Jednak nadal uważam, że dobrze byłoby rozważyć wstawienie hiszpańskiego nie w dalekiej przyszłości, a w najbliższym czasie.
Tattoo94
Ste - dobrze napisane :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

marze hiszpańskim albo portugalskim :)
S
sikoramaciej99

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale zycie w slonecznej Hiszpanii jest przyjemniejsze a mieszkania mozna juz kupic od 10.000 euro https://www.idealista.com/en/
piotr.grela
parseq - Tylko te ponad 10000 euro trzeba zarobić w kraju innym niż Hiszpania, bo... będzie to dużo efektywniejsze.
Czyli wychodzi na to, że Hiszpania dobra jest na emeryturę. Z tego powodu tak wielu Brytyjczyków "kolonizuje" ten kraj na jesień życia. (Podobna migracja "emerytalna" znana jest w kierunku południowych stanów USA, gdzie brak kosztów za opał zimą i konieczności odśnieżania staje się jednym z argumentów za przeprowadzką.)
Jestem jednak nadal zdania, że lepsza jest koncentracja na język angielski zamiast rozproszenia na angielski+hiszpański.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
piotr.grela - Ale nic nie szkodzi aby konkurencja wbiła się w języki niszowe. Moim największy koszt oprócz informatyków, nauczycieli to koszt lektorów. Bez nagrannych słów, zwrotów, całych zdań kurs jest mało przydatny. Jeszcze dochodzi kwestia, jaki to ma być język hiszpański. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również przyłączam się do wniosku o język hiszpański :-)

pozdrawiam wszystkich
artur.medel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może jeszcze portugalski, francuski?
Dajcie na luz marzyciele. Taki produkt nie wysypuje się z rękawa i musi się zapinać ekonomicznie.
Należy zapytać, ile abonamentów musiałoby zostać sprzedane rocznie, aby to zapięcie zadziałało.
Zerknijmy na etutor z j. niemieckim. Jak kiedyś sprawdzałem, tam nie ma nawet listy czasowników nieregularnych. Ilość materiału video czy do odsłuchania uboga. Wszystko jest mocno zależne od frekwencji klientów.
parseq

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja także chciałabym się uczyć j. hiszpańskiego.
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Myślę, że z nauka hiszpańskiego jest podobnie jak z nauka angielskiego. Bo w każdym rejonie Hiszpanii mówi się trochę innym hiszpańskim.

3 najpopularniejsze języki w Hiszpanii to baskijski, galicyjski, kataloński ale są też inne.

To którego hiszpańskiego chce się Pani uczyć głównie zależy od potencjalnego miejsca zamieszkania.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki