ZALOGUJ SIĘ

hola hola hola! zapłace kazda cene

6 lat temuostatnia aktywność: 3 lata temu
za mozliwosc nauki hiszpanskiego z etutor!
proszeeeeeeeeee
B
bujaka
Bob.66 - Zdecydowanie popieram. Już jestem chętny kupić kurs. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 17

Lo siento, ale nie mamy w planach utworzenia kursu hiszpańskiego. Skupiamy się obecnie na angielskim i niemieckim.
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale tak patrząc po wielu krzykach, chyba dobrą inwestycją i biznesem byłoby jednak rozszerzenie o inne języki :P Wiadomo, że to nie jest prosta sprawa, bo musieliby Państwo mieć nowy komplet ludzi do tego, ale nie ma wątpliwości, że byłoby to posunięciem odważnym i opłacalnym.
T
tsienkiewicz3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dolaczam sie do prosby o jezyk hiszpanski w Etutor "hola hola hola! zaplace kazda cene". Oczywiscie zaplace kazda realna, rozsadna cene.
barbarakurek
Shay - Może wspólnymi siłami się uda;-P Również oczekuję na ten język:-) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram!!! queremos aprender español en Etutor!!!!:-)
M
marcinwawa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A moze jakas konkurencja by zbudowala portale do nauki jezyka rosyjskiego, czeskiego, hiszpanskiego :-) Pare razy w zyciu, probowalem sie uczyc jezyka niemieckiego i mi nie wychodzi, nie znosze tego jezyka...
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
tsienkiewicz3 - Multikurs ma inne języki, ale nie jest tak przyjemne jak e-tutor. Ja własnie w dużej mierze hiszpańskiego nauczyłem się z Multikurs. Supermemo też ma wiele języków. Dlatego uważam też, że dobrze byłoby tutaj dodać inne :) - 6 lat temu
piotr.grela - Dzieki, zaraz sprawdze ten Multikurs, moze bedzie ciekawszy od supermemo.com . Wlasciwie supermemo.pl / com bylo prekursorem w nauce jezykow obcych na komputerze / online, szkoda, ze przestali sie rozwijac... Dwa kursy w Supermemo bardzo mi sie spodobaly, jeden to byl kurs wymowy angielskiej i amerykanskiej a drugi to byl kurs - film Olive Green... Z braku innych portali narzedzi do nauki hiszpanskiego to mozna i na supermemo sie uczyc ale to jest nudne i nuzace...

- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
piotr.grela - Multikurs jest moim zdaniem podobny do Supermemo, tez ma ograniczona baze slow i zwrotow, brak mozliwosci dodawania wlasnych notatek w porownaniu do Etutora.

Zaleta Multikursu jest, ze ma w swojej ofercie jezyk rosyjski, chetnie odswiezyl bym sobie slownictwo z tego jezyka w ktorym mowilem dosc kiedys dosc swobodnie. Ale sa tylko poziomy A1, A2, B1, B2 i 7000 slow i zwrotow to bardzo malo...
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zawsze będę się dołączała do każdych krzyków o hiszpański ;)

Etutor jest najbardziej rozbudowaną platformą do języków, z którą się kiedykolwiek spotkałam i nauka hiszpańskiego byłaby tu przyjemnością!
Tattoo94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Marzę o tym, żeby zobaczyć tutaj hiszpański. To by była motywacja do nauki i cudowna niespodzianka! <3
Esency93

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dołączę się do próśb, jeżeli byłby hiszpański to byłoby to dla mnie największe spełnienie marzeń, ponieważ serwis jest fenomenalny!
Shay

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ktoś by tu mógł znaleźć dobry pomysł na biznes, jest dobra koniunktura :D
K
kendrick94

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy jest jakakolwiek szansa na otwarcie w kierunku hiszpańskiego, w perspektywie, powiedzmy, dwóch najbliższych lat?
Rozpoznanie rynku, albo oficjalny sondaż wśród użytkowników byłby może wystarczającą przesłanką?
Dzięki kursowi anielskiego, mimo dość niefrasobliwego podejścia do nauki, osiągnąłem swobode w porozumiewaniu się zarówno na niwie turystycznej, jak i zawodowej.
Z braku hiszpańskiej opcji, bawię się niemieckim, jednak wyglądam jaskółek... :)
P
piotrjkwiatkowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zainteresowanie, wciąż jednak skupiamy się na udoskonalaniu naszych istniejących kursów. W związku z tym niestety nie mamy planów stworzenia kursu języka hiszpańskiego. Gdyby sytuacja miała ulec zmianie, na pewno damy Państwu znać :)

Tymczasem serdecznie zapraszamy do nauki języka angielskiego i niemieckiego na naszej Platformie :) Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
parseq - Gdybyście zechcieli podać jaka część Waszych klientów jest na kursie niemieckiego a jaka angielskiego (chociaż procentowo), to byłaby to informacja kończąca pomysły dalszych kursów (francuskiego, hiszpańskiego, chińskiego(!!)), o których powracająco można na Forum czytać.
Pomysłodawcy najwyraźniej nie zdają sobie też sprawy z ilości pracy potrzebnej do postawienia kursu z kolejnym językiem na nogi.
- 5 lat temu
tlstar - Marzenia nie kosztują :-) - 5 lat temu
aleksandra.rosiek - @parseq angielski niepodzielnie cieszy się największym powodzeniem :) - 5 lat temu
parseq - 98% abonamentów to angielski?
Z niemieckiego zbierze się ponad 200 aktywnych abonamentów?
- 5 lat temu
aleksandra.rosiek - @parseq nie dysponujemy tak dokładnymi danymi procentowymi, na pewno jednak większa liczba osób korzysta z języka niemieckiego niż wskazana przez Pana. Jak wspominałam wyżej, angielski jest u nas bardziej popularny niż niemiecki :) Pozdrawiamy! - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A temat będzie powracać, bo "kropla drąży skałę".
:)
P
piotrjkwiatkowski
parseq - Zdobędziesz finansowanie? Zrobisz zapisy z przedpłatą? Możesz zostać filantropem-fundatorem?
Tu nie chodzi o to by kogoś namówić, bo mu się słabo chce.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może chociasz lekcja Hiszpański turystyczny tak na początek :>
M
mgent

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z braku laku to do wszystkich innych języków poza angielskim i niemieckim, które na Etutorze są bezkonkurencyjne może warto spróbować www.supermemo.com lub lepiej www.multikurs.pl

Z językiem hiszpańskim, podobnie jak z językiem angielskim, jest ten problem, że jest wiele odmian tego języka i aby naprawdę się tego języka nauczyć musi być ten kurs elastyczny i ciągle się zmieniać.

https://youtu.be/sHJwSI7lt-E
https://youtu.be/mjvAHMlH3kc
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak się raz spróbowało etutora, to bardzo ciężko przejść na inne platformy, supermemeo i multikurs wypadają bardzo słabo na jego tle, niestety :) ja bardzo chętnie kupiłabym hiszpański w przedpłacie, zanim jeszcze takowy kurs by byl dostępny:)
BTW na etutor kupiłabym każdy jezyk poza niemieckim, którego osobiście nie znoszę:)
O
onmyway

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też miałam opory przed używaniem innych platform, ale chciałam zacząć z hiszpańskim i zaczęłam z Duolingo. Polecam! Tyle że hiszpańskiego uczę się po angielsku. Jak ma się jako taki poziom z angielskiego to to nie przeszkadza ;) przy okazji ćwiczę angielski ;)
S
Ste
piotr.grela - Super pomysł, tylko jak w przypadku angielskiego, nie ma jednego hiszpańskiego, w Hiszpanii jest parę dialektów, hiszpański w wielu krajach Ameryki południowej też trochę się różni między sobą. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Ste - Wiadomo, ale to chyba z każdym językiem tak jest. Nawet patrząc na Polskę, w zależności od regionu język się różni. - 3 lata temu
piotr.grela - Niezupełnie, dzięki systemowi edukacji, instytucjom np. radzie języka polskiego przy PAN a przede wszystkim, Polska nie miała swoich kolonii terytorialnych, w Polsce jest w miarę jednolita struktura języka polskiego, poza dialektem śląskim, kaszubskim.

Spanish dialects around the world.
https://youtu.be/8DDrRjBqt-U
Babble US

Zamiast uczyć się Hiszpańskiego Castiliano (język urzędowy Hiszpanii), może warto uczyć się tej odmiany hiszpańskiego kraju, który nas interesuje np. Kuby, Chile, Meksyku, Argentyny itp.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Moim zdaniem przy kursie angielskiego jest problem, ktorego angielskiego uczyc amerykanskiego, angielskiego, jezyka oficjalnego czy codziennego. Przy kursach jezyka Hiszpanskiego jest jeszcze wieszy "Sajgon".

Tych jezykow hiszpanskich jest na tyle duzo, wymowa bardzo sie rozni, zastosowanie gramatyki.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[komentarz usunięty przez administratora]
Pokretka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.