ZALOGUJ SIĘ

Statystyki, np łączna liczba (.) w systemie powtórek

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Mam taki pomysł: może eTutor przygotuje specjalną lekcję lub wpis na blogu, ułatwiający interpretowanie danych liczbowych w STATYSTYKACH ETUTOR. Na teraz można patrzeć na statystyki własne i znajomych eTutorowiczów, ale np ja do końca nie wiem, jakie konsekwencje dla uczącego się wynikają z dużej/małej wartości danego osiągnięcia opisywanego w statystykach. Są też proste do interpretacji dane: np. łączny czas nauki. Ale kto mi powie, jaką wartość najlepiej uzyskać w ŁĄCZNEJ LICZBIE (.) W SYSTEMIE POWTÓREK? Ja mam np. ok. 7 / dzień i nie wiem, czy to bardzo dobrze, średnio czy słabo - szczególnie nie wiem jak taka liczba wkomponowuje się w inne dane ze statystyk. Kto się na tym zna?
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

@Marcin48, proszę, podaj więcej szczegółów/rozwiń swoją myśl w konwersacji na priv lub w formie wiadomości na maila [...]@etutor.pl. 😊
kamila.zet
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ciekawa sprawa, w systemie powtórek możesz sobie ustalić od 10 do iluś tam ...
Są jeszcze powtórki specjalne z lekcji czy trudnych słówek które najczęściej popełniamy błąd.
Wydaje mi się jak wszystkie powtórzymy słówka zaplanowane + dodane do powtórek __ (__) ileś krotnie wskaźnik ruszy z 1 ale to wymaga systematyczności w działaniu B-)
Maxarnis
Marcin48 - O jaki wskaźnik chodzi, @Maxarnis? - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki