ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Kto z Was dostrzegł zmiany w rangach? ⭐ Sprawdź, o co chodzi!

zmodyfikowany: 10 miesięcy temu
Jak niemal w każdą środę, tak i dziś możecie zaobserwować na naszej platformie mniejsze i większe zmiany. 😊 Tym razem dotknęły one RANG, widocznych w Waszych profilach i przy dodawanych przez Was komentarzach.

⭐ "Ale czym w ogóle są te rangi?", czyli pora na małe wtrącenie dla mniej wtajemniczonych Użytkowników.
Rangi to jedna z funkcji, która pomaga Ci śledzić postępy w nauce. Przyznawane są za łączny czas, jaki spędziłeś na nauce w eTutor w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Uwzględniane są wszystkie języki, których się uczysz. Co ważne, ranga nie jest przyznawana na stałe. Jeśli będziesz spędzać w serwisie mniej czasu, możesz stracić zdobytą wcześniej rangę.

Zatem, co nowego w rangach?
🔹 Żegnamy niewiele mówiącego "Użytkownika" z poziomu 1 czy (niekiedy) negatywnie odbieranego "Fanatyka" z poziomu 10.
🔸 Uśmiechamy się serdecznie do Użytkowniczek eTutora i dajemy znać, że w rangach zapanowały feminatywy! 👩
🔹 Witamy "Debiutanta" i "Debiutantkę", "Pasjonata" i "Pasjonatkę" czy "Mistrza eTutora" i "Mistrzynię eTutora". Pełną listę rang znajdziecie w Waszych profilach - wystarczy, że klikniecie w rangę widoczną pod awatarem na stronie: https://www.etutor.pl/profil albo podążycie ścieżką Menu -> Twoje postępy -> Rangi.
🔸 Znajdziecie tam również informację o czasie, jaki spędziliście na nauce w ciągu ostatnich 6 miesięcy. To wskazówka pomocna w określeniu, ile godzin nauki brakuje Wam do zdobycia wyższej rangi.

Skoro już przy tym jesteśmy...
💬 Zdradzisz nam w komentarzu, jaką rangę starasz się teraz zdobyć? 😀
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Jeszcze moment i będę Profesjonalistką ;)
marta.kopa
Pracownik eTutor
kamila.zet - Super! Trzymam kciuki, by tak się stało :) - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na początku nauki, te rangi bardzo pomagają wpaść w rutynę...
piotr.grela
kamila.zet - Wpaść w rutynę czy jednak może wyrobić sobie nawyk? ;) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sama walczę o tytuł Czarodziejki z księżyca... 🧙‍♀️🌕 znaczy się językowej :)
kamila.zet
Pracownik eTutor
agnieszka.kw - Ja zostałam Specjalistką (do zadań eTutorowych) 😎 - rok temu
kamila.zet - Specjalistka - to brzmi dumnie! 😁 - rok temu
adrianna.wu - Mistrzyni eTutora wita serdecznie 👑😁 - rok temu
kamila.zet - Witaj, Niepokonana! 🦾😉 - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

NIgdy się nie spodziewałem, że zostanę Mistrzem... a jednak ;-)
Marcin48
kamila.zet - I jak Ci z tym? :) Lepiej niż z "Fanatykiem"? ;) - rok temu
Marcin48 - Wcześniej myślałem, że ranga FANATYK jest po to, żeby ostrzec, że zbyt długo się uczę ;-) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kiedyś może przywiązywałem do tego wagę, teraz jest to dla mnie bez znaczenia. Czas spędzony w etutorze świadczy tylko o tym i niczym więcej. Mało przydatne kryterium przy ocenie wartości czyjejś odpowiedzi. Ale może być motywujące dla początkujących i pewnie o to chodzi.
darkobo
kamila.zet - Dzięki za podzielenie się perspektywą doświadczonego Użytkownika. Ciekawe spojrzenie.
Jeśli chodzi o ocenę wartości czyjejś odpowiedzi, to dla mnie ranga użytkownika również nie stanowi kryterium. Ale już w kontekście rywalizacji z samą sobą i obserwacji tego, czy nie spada mi zaangażowanie w naukę; czy nie odbiegam za bardzo od czasu, jaki sobie założyłam na pracę z eTutorem, jest to całkiem przydatna i przyjazna opcja :)
- rok temu
londynwarszawianka - Te rangi sa wazne dla poczatkujacych, ktorzy zaczynaja swoja przygode z platforma, gdyz pomagaja utrwalic nawyk nauki.
Zmiana w nazwach rang na bardziej ‘user-friendly’, czyli juz bez ‘fanatyka’, gdyz kojarzyl sie on troche negatywnie :)
- rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki