ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego moja ranga stoi w miejscu mimo aktywnej nauki?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Przed wyjazdem na urlop byłam w randze entuzjasta. Po urlopie (ponad 2 tyg) spadłam na stałego bywalca . I dotąd jest ok. Natomiast mimo, że uczę się od powrotu po 2-3 godziny do następnej rangi mam codziennie ponad 17 godzin. Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało, bo uczę się dla siebie, ale ciekawi mnie, czy mam coś nakręcone w ustawieniach. No bo ile mam właściwie godzin uczyć się dziennie na, żeby dochodzić pomału do następnej rangi. Z góry dzięki. Pozdrawiam
O
ola2611

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

też to zauważyłam u siebie - po powrocie z urlopu - siedzę codziennie długo przed komputerem- a godziny pozostałe do wyższej rangi rosną odwrotnie proporcjonalnie do ilości spędzonego czasu
zorija
jerzy_pozoga - Witam zorija, Ja już TO miałem. Oceniam TO jako coś normalnego. Dla przykładu- jeden rok temu miałem 5 czerwonych gwiazdek, 7 miesiecy byłem za granicą I brak łączności z eT. Moje gwiazdki spadły do 2 szarych.
------------
Przykład drugi-TLK ma aktualnie 1 szarą gwiazdkę, a św. pamięci Zenstef był najwyżej notowany I również widziałem 1 szara gwiazdkę. Wniosek- stałe uczestnictwo podtrzymuje wypracowane gwiazdki. Pozdrawiam, JKP.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W odpowiedzi,informacja z eTutora RANGI,
Rangi przyznawane są za łączny czas spędzony na nauce w eTutor w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Należy pamiętać, że ranga nie jest przyznawana na stałe. Jeśli będziesz spędzać w serwisie mniej czasu, możesz stracić zdobytą wcześniej rangę.
Pozdrawiam, JKP.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

> a godziny pozostałe do wyższej rangi rosną odwrotnie proporcjonalnie do ilości spędzonego czasu

Doprawdy...?

Wygląda to tak ostatnie 6 miesięcy jest brane pod uwagę, tzn. że po minimum 6 miesiącach bytności na platformie każdego dnia naliczany jest czas i odejmowany jest czas (jeśli nas nie było jakiegoś dnia to 'znika 0').
To tak w skrócie wygląda
Może zdarzyc sie tak, że czas będzie nam;
- malał
- utrzymywał sie na tym samym poziomie
- rósł

pzd!
quantum137
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pamiętajcie że rangi są przyznawane za OSTATNIE 6 miesięcy czyli dziś i 6 miesięcy wstecz.

Dla przykładu…oczywiście nie jest to dokładne ale oddaje ideę:

27 Marca od 27 Września

Jeśli jednak 26 Marca spędziliśmy 150min w serwisie a 27 września spędzimy 100min w serwisie to w bilansie ostatnich 6 miesięcy stracimy 50min.

Czas z 26 Marca wypada z zakresu ostatnich 6 miesięcy spędzonych w serwisie więc tak jakby tracimy 150 min z naszej puli i kwestią jest jak zbilansujemy ta stratę w dniu wchodzącym do tego zakresu 27 Września

Pozdrawiam
D
Denik
zorija - dzięki- to wyliczenie jest absolutnie przekonywujące - 11 lat temu
ipon - Zorija minuty jak Ci wyjaśnił kolega to nie godziny.Między poszczególnymi szczebelkami dzieli nas 100 godzin.Jeśli 6 miesięcy temu byłaś na urlopie i teraz coś Ci spada to nie wiem co jeśli nie byłaś obecna na tutorze.Może Ci spaść jeśli 6 miesięcy temu byłaś bardzo aktywna a po 6 miesiącach byłaś pasywna ale tutor odlicza lub dodaje godziny a nie minuty 100 godzin a nie 100 minut.Pozdrawiam Zorija - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
zorija - załapałam,że chodzi o godziny a nie minuty- rzeczywiście , nie było mnie tylko 2 tygodnie -byłam we Włoszech - a tam gdzie przebywałam kazali sobie płacić 4 euro za godzinę dostępu do wi - fi! masz pojęcie? swoją drogą bardzo brakowało mi tych lekcji- człowiek się przyzwyczaja do nauki - i chwała Bogu! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki