ZALOGUJ SIĘ

Ile godzin zostało do następnej rangi?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Dzień dobry.
Do tej pory w profilu widniała informacja ile godzin zostało mi do kolejnej rangi - nie ukrywam, dla mnie super motywujące.
Teraz tego nie widzę. Ukryliście gdzieś? Element został przeniesiony, wyrzucony?
Dziękuję za informację.
T
trampek26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Też zauważyłam, że niestety ta informacja zniknęła.
Znalazłam natomiast w profilu w zakładce "rangi" informację o procentowym wykonaniu godzin do następnej rangi. Czyli np. ja w tej chwili mam informację: następna ranga: 74%. Można się mniej więcej orientować po tym.
Pozdrawiam.
B
Barbara.m
trampek26 - Dziękuję za odpowiedź. Widziałam to, jednak nie satysfakcjonuje mnie ta procentowa wartość. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

zgodnie z Państwa sugestią przywróciliśmy informację na temat czasu pozostałego do zdobycia następnej rangi. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

Pozdrawiam serdecznie.
piotrek0515
Pracownik eTutor
trampek26 - DZIĘKUJĘ :) - 7 lat temu
Barbara.m - również dziękuję :-) - 7 lat temu
Slotowa122 - Dla mnie bardziej motywująca jest informacja z godzinami..!Dziękuję bardzo za zmianę
- 7 lat temu
KateWBriget - A ja jakoś nadal jej nie widzę :(
- 7 lat temu
Barbara.m - KateWBriget - musisz wejść w profilu w zakładkę "rangi" tam oprócz informacji o procentowym wykonaniu godzin do następnej rangi masz teraz też informację podaną w godzinach. - 7 lat temu
KateWBriget - Bardzo dziękuję...
A komu to przeszkadzało jak było na wierzchu????
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie motywujący był procent osiągniętych indywidualnie założonych celów nauki. Teraz po zmianach widzę, tylko na ekranie głównym procent założonych celów przez moją firmę (bardzo niski i mało motywujący), też to powinno być przywrócone do stany przed zmianami, nawet jeżeli moja firma zakłada mi cele to ja chcę widzieć cele przeze mnie założone, bo firmowe miesięczne spełniam po 2 dniach nauki.
dstawarz
piotrek0515 - Jako że wpis dotyczy klientów firmowych, a nie ogółu użytkowników, w celu wyjaśnienia kwestii skontaktowaliśmy się z Panem mailowo. Pozdrawiam. - 7 lat temu
dstawarz - Dziękuję za przywrócenie widoku umożliwiającego obserwacje moich prywatnych celów nauki. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.